Uus tippmark, mis on tema senisest parimast ühe sentimeetri võrra parem, sündis teisel katsel.

Vaata videot:

"Hea meel on tagasi olla. Soovin tänada oma treenerit, oma kalleid fänne ning kogu publikut. Olin viimati nii õnnelik Pekingis kulda võites ja välisrekordit 5.06 püstitades," lausus venelanna, kes viimastel maailmameistrivõistlustel poodiumilegi ei mahtunud.

Isinbajeva järel tuli teiseks britt Holly Bleasdale, kolmas oli Yarisley Silva Kuubast. Mõlemad alistasid kõrguse 4.72.

Lisaks teivashüppele küttis Stockholmis kirgi ka meeste 60 meetri tõkkejooks, kus olid stardis kaks olümpiavõitjat - kuubalane Dayron Robles ja hiinlane Liu Xiang. Viimane tegi paraku valelähte ning pidi rajalt kõrvale astuma. Robles võitis ajaga 7,66, edestades kaasmaalast Orlando Ortegat 0,02 sekundiga. Kolmanda koha sai Maksim Linša Valgevenest 7,73-ga.

Naiste kõrgushüppe võitis venelannast maailmameister Anna Tšitšerova avakatsel ületatud 2 meetriga.

Meeste 400 meetri jooksus oli parim Grenada äss, 2011. aasta Daegu MM-i kuldmedalist Kirani James 45,52-ga, edestades 0,16 sekundiga Bahama jooksjat Chris Browni.