FOTOD | Nappide pükste ja seksika tagumikuga tähelepanu püüdnud Ksenija Balta konkurent: kui sul on Ferrari, siis sa tahad seda ka näidata

 (95)
Khaddi Sagnia.
Khaddi Sagnia.Foto: khaddisagnia/Instagram

24-aastane Rootsi kaugushüppaja Khaddi Sagnia kerkis Berliinis toimunud kergejõustiku Euroopa meistrivõistlustel tähelepanu keskpunkti, kuna kriitikute sõnul kandis ta liialt paljastavaid võistluspükse. Samal ajal sai ta mitmete konkurentide ja kaasvõistlejate käest oma hea vormi eest kõvasti kiita.

Ksenija Balta tugevaks konkurendiks olev Sagnia rääkis nüüd Iltalehtile, et enda parimate külgede näitamine on igati loomulik.

“Minu riided ja püksid on sama suured nagu teistel. Hüppamise ajal nihkuvad tihti mul püksid aga natuke paigast,“ rääkis ta Soome-Rootsi maavõistlsuel.

“Ma saan aru, et minu tagumik tõmbab palju tähelepanu, kuid ma loodan, et inimesed keskenduvad rohkem minu võistlustulemustele,“ rääkis Rootsi kaugushüppaja rõõmsalt.

“Üldiselt tahan ma noortele inimestele öelda, et tundke end oma riietes hästi. Usaldage ennast. Inimesed räägivad igasuguseid asju, kuid nautige treenimist ja sporti,“ lisas kaugushüppaja. “Loomulikult tahan ma enda keha näidata. Ma teen hea vormi nimel iga päev tööd. Kui sa ostad endale Ferrari, siis sa ei hoia seda garaažis. Sa tahad, et inimesed seda ikka näeksid. Minul on enda kehaga sama asi – minu keha on minu Ferrari.“

The only colors that mattered that day 💙💛 Foto: @jonnykarlsson

A post shared by C a n d y✨ (@khaddisagnia) on