Võistlustele ilma välitreeninguta läinud Mägi jäi oma eeljooksus selgelt viimaseks.

Kivistik sai kirja 8.36,10 ning pääses kindlalt finaali. Kokkuvõttes sai Kivistik 13. koha.

Mätas viskas oda avakatsel 79.34 meetrit ning sai A-grupis kirja paremuselt kolmanda tulemuse. Kokkuvõttes viis tulemus lõppvõistlusele paremuselt 8ndana. Sama tulemuse viksas ka Andreas Thornkildsen.

Marko Jänes viskas 74.74, mis oli hooaja parim tulemus. Tanel Laanmäe sai kirja 71.87.

Tiidrek Nurme sai 5000 meetri jooksus 16. koha, ajaks 13.51,19. Kuldmedali võitis Mo Farah ajaga 13.19,91. Hõbe kuulus Arne Gabiusele, pronks Polat Kemboi Arikanile.

Kõrgushüppaja Karl Lumi ületas teisel katsel 2.15, mis jäigi parimaks tulemuseks ning andis B-grupis 12. koha.