Ainus soomlane, kes varem sama distantsi selles vanuses alla seitsme sekundi läbinud, on Petri "Elmo" Keskitalo, kes sai 22 aastat tagasi ajaks 6,99.

Võrdluseks: Eesti kõigi aegade edetabelis läheks Tuomilehto eile joostud ajaga 20 parema sekka, eelmise sisehooaja tulemusi võrreldes jagaks aga suisa esikohta Kaarel Jõeväliga. Muide, möödunud nädalavahetusel sai ka Eesti kõigi aegade edetabel sel alal täiendust, kui Mart Muru läbis Tartus Eesti noorsoo meistrivõistlustel väljaspool arvestust võisteldes 60 meetrit 6,91-ga. Kolme sajandikuga rekordit parandanud Muru jagab nüüd kõigi aegade tabelis 27. kohta.

Ent ka maailmas on Tuomilehto aeg kõva valuuta. Tänavu on kuni 16-aastastest noortest läbinud temast kiiremini 60 meetri distantsi vaid Briti imelaps Dom Ashwell (15), kes jooksis samuti eile välja aja 6,82. Küll aga olnuks soomlase aeg selles vanuseklassis maailma hooaja tippmark kolmel eelneval hooajal.

Samal võistlusel, kus Tuomilehto 6,87 jooksis, võitis meeste 60 meetri jooksu vaid neli sajandikku parema ajaga Soome tippsprinter Visa Hongisto.