Kaks päeva varem toimunud eeljooksus sai viimast aastat Arkansases tudeeriv sprinter kirja aja 20,98, mis viis ta kuuendana finaali.

Võistluste viimasel päeval joostud finaalis pidi Niit leppima ajaga 21,09, mis jättis ta kaheksa mehe konkurentsis viimaseks. Jooksu võitis suurepärase ajaga Isiah Young (20,20).

Ka 4x100 meetri teatejooksus ei pääsenud Niit poodiumile, sest Arkansase ülikool sai tihedas konkurentsis neljanda koha. Ankrumees Niit tõi oma ülikooli finišisse ajaga 39,34, kaotust võidu võtnud LSU-le kogunes nelja vahetuse peale 36 sajandikku. Arkansast esindasid teatejooksus lisaks Niidule Caleb Cross, Jarrion Lawson ning Akheem Gauntlett.

Võistluste viimasel alal - 4x400 meetri teatejooksus - õnnestus eestlasel lõpuks ka koht esikolmes võtta. Niit jooksis koos meeskonnakaaslastega (Neil Braddy, Anton Kokorin, Akheem Gauntlett) välja aja 3.04,68, mis andis kolmanda koha. Eesti esisprinter läbis seejuures avavahetuse. Pika teatejooksu võitis Texas A&M.

Arkansas oli antud võistlustel meeste arvestuses siiski ülekaalukalt parim ülikool. Georgia ülikool, kellele oli kaks päeva varem toonud kümnevõistluses maksimumpunktid Maicel Uibo, sai 13 kooli seas viienda koha. Naiste arvestuses oli parim kool Texas A&M.