Maris Mägi tuli 200 meetri jooksus Eesti sisemeistriks isikliku rekordiga 24,22 sekundit. Eile ka 400 meetris parimaks osutunud naine parandas isiklikku marki kahe sajandiku võrra. Eestis on sisetingimustes Mägist kiiremini jooksnud vaid Katrin Käärt. 2002. aastal viis ta Eesti tippmargi 23,61ni. EM-normist juttu teha ei saa, kuna tiitlivõistlustel sisetingimustes 200 meetrit ei joosta.

Rasmus Mägi vedas Eesti meistrivõistlustel klubikaaslast Raimond Vallerit 800 meetri distantsil kolm ringi, seejärel astus rajalt maha. Valler lõikas toekast tempomeistrist kõvasti kasu, viies oma margi 1.50,12ni. Ta senine rekord oli 1.50,96. EM-norm (1.50) jäi ülinapilt alistamata.

Eesti kõigi aegade edetabelis on Valler kolmas, sisetingimustes on kiiremini jooksnud Raivo Mägi (1.49,33) ja Taivo Mägi (1.50,03).

Alles hiljuti Lõuna-Aafrika Vabariigist treeninlaagrist naasnud Rasmus Mägi oli rahul, et tal õnnestus Vallerit aidata. "Otsustasin keskenduda tema aitamisele, see läks enam-vähem täppi. Natuke jäi normist puudu, kuid loodetavasti saab ta selle ajaga EM-ile peale," rääkis Mägi, kes vedas Vallerit 600 meetrit 1.21,5ga.