Värnik: seks enne starti on positiivne laeng

 (39)
Andrus Värnik
Reuters/Scanpix

Odaviske maailmameister Andrus Värnik tunnistas, et enne tähtsat tiitlivõistlust seksimine annab talle positiivse laengu.

“Seksuaalne vahekord enne tiitlimänge või suuremaid võistlusi … mida iganes, see on pigem positiivne laeng,” sõnas Värnik SLÕhtulehele. “Aga loomulikult on kõik individuaalne. Energiat ei võta seks enne võistlust minult küll mitte mingil juhul ära. Pigem võtavad energia mult ära probleemid ja negatiivsed inimesed, kes käivad otseses mõttes mulle närvidele.”

Samas lisab Värnik, et üheöösuhteid ta enne võistlust kohe kindlasti ei harrasta. “Mitte mingil juhul! See peab olema kindel partner. Asjalik ja mõistev inimene. Ja kui see klapp on hea, siis võib loota, et ka võistlus läheb hästi.”

Praegu vaba ja vallaline Värnik pole abiellumise peale veel mõelnud. Pealegi ei pea tavalises Mustamäe korteris elav maailmameiser end “heaks partiiks.”

“On minust ilusamaid ja jõukamaid. Mina olen rahulik maailmameister, keskmise välimusega. Minust on kümme korda ilusamaid mehi. Välimus ikka loeb naistele küll, kui aus olla…,” lisas Värnik.