Juba peaaegu kümmekond aastat tippspordist eemal olnud Värnik viskas parimal katsel 58.75. Noorema grupi meesveteranide hulgas talle vastast muidugi polnud, teise koha saanud Hillar Vaino lõpptulemuseks jäi 48.81. Meeste võistluses poleks Värnik selle resultaadiga siiski poodiumile jõudnud, Ergo Tamm sai kirja 67.09, Ahti Peder 60.81 ja mitmevõistleja Rauno Liitmäe 58.84.

2005. aastal maailmameistriks tulnud Värnik tõi Antslale punkte ka kuulitõukes ja 100 meetri sprindis. Kuuli tõukas ta 12.03 ja see andis veteranide seas viienda koha, võit kuulus 15.95ga Fred Valile. Muide, Värnikul ei jäänud väga palju puudu semu Aleksander Tammerti alistamisest. Kettamees tuli kuulitõukes 12.76ga kolmandaks. Oma põhialal teenis Tammert võidu tulemusega 47.70

100 meetri sprindis näitas Värnik eeljooksus aega 13,00, finaalis oli ta 18 sajandikku aeglasem ja sai taas viienda koha.

Meeste kõrgushüppes näidati häid tulemusi, Karl Lumi ületas 2.20, Kristjan Rosenberg 2.10. Naiste samal alal kuulus võit 1.83ga Grete Udrasele.