Nurme kaotas oma mullusele tulemusele 31 sekundit, kirjutab Jooksuportaal. Poolmaratoni debüüdi teinud Nikolai Vedehin kaotas Nurmele omakorda kuue sekundiga ja oli 18.

Tegemist on Eesti kõigi aegade edetabelis vastavalt kolmanda ja neljanda tulemusega. Pavel Loskutovile kuuluva Eesti rekordi numbrid on 1:03.00. Poolmaratoni võitis marokolane Lahbabi Aziz rajarekordiga 59.25.

Meie naiste parimana sai Jekaterina Patjuk isikliku rekordiga (1:14.24) 13. koha. Täna joostud tulemusega jagab ta Eesti kõigi aegade edetabelis Külli Kaljusega 4. kohta.

Liina Luik jäi Patjukist maha viis sekundit. 15. kohal lõpetanud Leila Luige lõpuajaks fikseeriti 1:14.40. Naistest võitis poolmaratoni keenialanna Caroline Chepkwony ajaga 1:08.46.