“Distantsi alguses vedasin Mukungaga suurt gruppi, trotsides vastutuult. Kuni viienda kilomeetrini püsisin Eesti rekordi graafikus (rekord on 1:03.00 ja kuulub Pavel Loskotovi nimele - toim),” mainis Nurme. Tema 10 km vaheaeg tuli 30.20. Distantsi teises pooles Nurme tempo rauges, sest palav ilm jättis organismi oma jälje. “Viimastel kilomeetritel õnnestus vahepeal eest lastud mehed jälle kätte saada. Lõpetasin positsiooni võitlusega,” võttis Nurme tänase jooksu kokku. Põnevusega ootab ta oma järgmist starti, mis toimub 31. märtsil San Franciscos 5000 m distantsil.

Argo Jõesoo sai 36. koha ajaga 1:11.53. Teiste Eesti meeste tulemused: Priit Lehismets 45. koht 1:13.07, Marti Medar 51. koht 1:13.53, Janar Juhkov 71. koht 1:16.51, kirjutab jooksja.ee.

Eesti naistest teenis parimana Leila Luik 21. koha ajaga 1:18.40.

Poolmaratoni võitis naistest uus-meremaalane Thomas-Jake Robertson 1:00.01-ga ja naistest etioopialanna Mare Dibaba 1:09.43-ga.