Lembi Vaher (TLÜ) üritas teivashüppes kolmel katsel püstida uut Eesti rekordit 4.05, kuid seekord kahjuks ebaõnnestunult, teatab Eesti Akadeemiline Spordiliit. Üliõpilasmeistri tiitli võitis ta täpselt 4-meetrise hüppega. Meestest tuli samal alal meistriks Ragne Amadeus (TÜ) tulemusega 4.80.

Naistest võidutses nii kuulitõukes (15.28) kui kettaheites (53.13) Anu Teesaar (I Stuudium). Naiste kõrgushüppes piirdus Anna Iljuštšenko 1.80-ga. Meestest tuli kõrgushüppes meistriks Indrek Kalvet (TÜ) uue isikliku rekordiga 2.09.

Meeste 100 meetri jooksus sai vastutuules esikoha Henri Sool (TTÜ) ajaga 11,03. Naistest oli parim Elen Viikmann (TLÜ) täpselt kolmeteistkümne sekundiga.

Meeste 400 meetrit võitis Kaarel Lilleoja (TLÜ) ajaga 50,45. Naiste 800m jooksus sai kindla võidu ajaga 2.16,71 Jekaterina Patjuk (TÜ).

Jooksualadest oli suurima osalejate arvuga meeste 1500 meetri jooks. Siin oli äge duell meistritiitlile kahe Eesti universiaadikoondise liikme vahel. Esikoha sai ajaga 3.59,71 Roman Fosti (TTÜ), teiseks jäänud Viljar Vallimäe (TÜ) sai ajaks 4.01,11.

Meeste kaugushüppe võitis Mihkel Saks (TTÜ) tulemusega 6.87, naiste samal alal oli võidukas Helen Unt (TÜ), kes hüppas pikimal katsel 5.66.

Meeste kuulitõukes võidutses Kaupo Valb (EMÜ) 15.29-ga ja kettaheites Allan Sadul (TLÜ) tulemusega 49.80.

Koolidest oli edukaim 20 (5+8+7) medaliga Tartu Ülikool. Tallinna Ülikool sportlased võitsid 7 (4+3+0) medalit ja Tallinna Tehnikaülikool 5 (3+1+1) medalit. Medaleid said veel Eesti Maaülikooli (1+0+3), I Stuudiumi (2+0+0), Tallinna tehnikakõrgkooli (0+1+1), Mainori (0+1+0), Tallinna Majanduskooli (0+1+0) ja Eesti Lennuakadeemia (0+0+1) üliõpilassportlased.