Õhtu märksõnaks oli Londoni olümpiamängud, sest neli TÜ ASKi sportlast käisid Eestit olümpiamängudel esindamas.

Eesti parima kergejõustikuklubina on parimate valimisel ikka tooni andnud spordialade kuninganna – kergejõustiku – esindajad. Nii sai ka seekord parima meessportlase tunnustuse Rasmus Mägi, kelle aasta tippsaavutuseks jäi olümpiamängude kõrval Euroopa meistrivõistluste 400m tõkkejooksu finaalis välja joostud viies koht.

Klubi aasta parimaks treeneriks valiti tema isa Taivo Mägi, kelle juhendada on lisaks ka Grit Šadeiko, Maris Mägi ja palju teisi kergejõustiklasi. Parima naissportlase tiitli viis koju Eesti parim naisrattur ning Tartu linna parim naissportlane Grete Treier, kes Londonis saavutas maanteeratturite grupisõidus 17. koha.

Parim noormees oli 2012. aastal jõutõstja Alex-Edward Raus, kes on absoluutne juuniorite Euroopa meister ning Eesti täiskasvanute meister nii jõutõstmises kui lamades surumises. Parim spordineiu tuli sõudeveelt – Liis Küünal saavutas U19 Euroopa meistrivõistlustel 6. koha ning korjas kamaluga medaleid kodustelt võistlustelt. Parim noortetreener on Rocki korvpallikooli C-klassi poiste treener Raido Rebane.

Tunnustusõhtu käigus tänati ka sponsoreid ja kõiki sportlasi ja treenereid. Peeti ka heategevuslik oksjon, mille tulud lähevad Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile.

TÜ ASK on nii spordialade kui sportijate arvu poolest Eesti üks suurimaid spordiklubisid – kokku 15 spordialaga tegeleb nii tipp- kui harrastussportlase tasemel ligi 500 sportlast, kui lisada siia ka fitnessi ja spordikooli liikmed, siis kokku ligi 2500 spordisõpra.