Meesjuunioride arvestuses olid võitjate tulemused tugevaimad kõrgus- ja kaugushüppes, mõlemal alal võidutsesid mitmevõistlejad.

Kõrgushüppe parim oli Hendrik Lepik 2.12-ga ja kaugushüppes võidutses Kaarel Jõeväli 7.23-ga.

Jooksualade võitjatest näitasid head taset nii noormeeste 60 m jooksu võitja Richard Pulst (Audentese SK, pildil) 6,90-ga, kui ka 300 m jooksu võitja Mikk Maimann (KJK Järvala) 36,09-ga.

Väga pingeliseks oli noormeeste kuulitõuke võistlus — võitis Mart Meos (VAK Staier) 17.86-ga ja teine oli Priidu Niit (Stamina SK) 17.51-ga.

Naisjuunioride arvestuses näitas kolmikhüppes head vormi Liane Pintsaar (Tartu Spordiselts Kalev), kes tuli meistriks uue isikliku rekordiga 13.13.

Kahekordseks meistriks tuli Siiri Ladva (TÜ Akadeemiline Spordiklubi) kes võidustes nii 60 m (7,97) kui ka 300 m jooksus (41,22).

Noorsoo vanuseklassi meistrivõistlustel saavutas väga hea tulemuse ja ühtlasi lisandus Torino sise EM-i koondise koha nõudlejate nimekirja kõrgushüppaja Grete Udras (Audentese SK). Lootuse sise EM-ile pääsuks ja esimese koha tõi tulemus 1.84.

Väga pingeliseks ja tugevaks kujunes ka meeste 300 m jooks, kus Taavi Liivile (KJK Lõunalõvi) tõi esikoha aeg 34,87. Teisena finišeerinud Aarne Nirgi (Tartu Spordiselt Kalev) kaotus võitjale oli 0,32 sekundit.

Igati korralike tulemustega pälvised noorsoo vanuseklassi talvise meistritiitli veel Grit Šadeiko (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi) kaugushüppes 5.82-ga ja 60 m tõkkejooksus 8,78-ga, Aigar Kukk (Tartu Spordiselt Kalev) teivashüppes 4.90-ga, Artur Liiv (Tartu Spordiselts Kalev) kaugushüppes 7.10-ga, Keio Kits (EMÜ SK) 3000 m jooksus 8.36,93-ga ja Rauno Kirschbaum (SK Altius) 60 m tõkkejooksus 8,27-ga.