Selgus Eesti kergejõustiku meistrivõistluste toimumisaeg


Magnus Kirt Kohilas võistlemas
Magnus Kirt.Foto: Siim Solman

Kergejõustikuliidu juhatus pidas videosilla vahendusel koosoleku ja arutas eriolukorra leevendamisega spordielu puudutavaid teemasid.

Peamise päevakorrapunktina arutati käesoleva aasta võistluskalendri muudatusi ning otsustati järgmiste meistrivõistluste toimumise ajad:

- Eesti Meistrivõistlused - 8.-9. august

- Eesti poolmaratoni meistrivõistlused koostöös Narva Energiajooksu korraldava Spordiürituste Korraldamise Klubiga - 10. oktoober

- Eesti Murdmaajooksu meistrivõistlused - 11. oktoober

Teiste Eesti Kergejõustikuliidu poolt läbiviidavate võistluste kalender avalikustatakse hiljemalt 1. juuniks ja EKJL-i korraldatavate võistlustega otsustatakse alustada mitte varem kui 1.juulil.

“Soovime rõhutada, et kergejõustikuliidu juhatus kutsub klubisid ja teisi võistluste organiseerijaid korraldama väiksemaid võistlusi juba mais ja juunis ning nende läbiviimise kohta infot jagama.” sõnas Eesti Kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi.

"Paneme südamele, et kuigi järgmisest nädalast leevenevad mitmed seni kehtinud eriolukorra piirangud, siis tuletame meelde, et uue viirusepuhangu takistamiseks saame kõik oma panuse anda," seisis pressiteates.