Avaalal 100 meetris lubatust tugevama tuule toel elu kiireima jooksu teinud (10,73) ning kaugust 7.16 hüpanud Saluri asus võistlust kahe ala järel juhtima. Kuuli tõukas New Orleansi esindav eestlane vaid 12.98 ning kõrguses jäi laeks 1.81. Avapäeva lõpetuseks läbis Saluri 400 meetrit ajaga 50,44 ning viie ala järel oli ta 3870 punktiga viiendal kohal. Võistlust juhtis avapäeva järel Robert Cardina 4069 silmaga.

Teist päeva alustas Saluri 15,66-ga 110 meetri tõkkesprindis. Sarnaselt saja meetri jooksule puhus lubatust tugevam tuul (2,4 m/s) ning seega ühtegi edetabelikõlbulikku isiklikku rekordit polnud ta kuue ala järel püstitanud.

Kettaheites meenutas Saluri Sydney olümpiat ning Erki Noolt, saates kaks esimest kettakaart võrku. Libeda ringi kiuste sai Saluri kolmandal üritusel tulemuse kirja - 38.01.

Esimene isiklik tippmark sündis kaheksandal alal, kui Saluri teivashüppes kolmandal katsel 4.60 ületas. Varasem rekord sai alistatud viie sentimeetriga.

Hea hoog sai jätku ka odaviskes, kus Maicel Uibo treeningkaaslane Audentese päevilt esmakordselt meeste odaga (800 g) 60 meetri piiri ületas - 60.50 (varasem rekord 56.26). Parim tulemus sündis ühele korralikule mitmevõistlejale omaselt taas kolmandal katsel. Sarnaselt kaugushüppele oli Saluri ka odaviskes paremuselt teine, ühtegi alavõitu tal noppida ei õnnestunud.

Pika võistluspäeva lõpetuseks läbis Saluri 1500 meetrit ajaga 4.37,52, mis andis antud alal kolmanda koha.

Võistluse võitis 7642 punktiga Chase Dalton, kes pärast avapäeva oli alles seitsmes. Teine oli 7592 punktiga Kevin Lazas, kolmas 7573 punkti kogunud Johannes Hock. Saluri lõpetas võistluse 7497 punkti ja viienda kohaga. Juuni alguses toimuvatele NCAA meistrivõistlustele pääsevad alanud hooaja 24 paremat mitmevõistlejat ning suure tõenäosusega on 7497 punkti piisav summa, et koht võistlusele tagada (mullu pääses viimane mees NCAA-le 7406 punktiga).

Saluri võttis teise võistluspäeva ja ühtlasi kogu võistluse kokku nii: "Jalad on lihtsalt megaväsinud, aga jäin terveks! Kettaheitering oli mu karjääri kõige libedam, sellepärast sain ka kaks X-i. Käe sees olnuks 42 meetrit. Pärast oda oli selline pingelangus, et ei suutnud ennast enam tõsiselt kokku võtta. Kolmest punktist, mis isiklikust eesmärgist puudu jäi, on küll kahju, aga NCAA pilet peaks nüüd olemas olema."

Naiste seitsmevõistluse võitis Lindsay Vollmer 5640 punktiga, Florida ülikoolis tudeeriv Grete Šadeiko oli 5398 punktiga kaheksas (14,17; 1.63; 10.92; 25,17; 5.73; 42.38; 2.27,03). Neli aastat tagasi püstitatud isiklikust rekordist jäi 20-aastane mitmevõistleja 307 punkti kaugusele.