Roman Fosti vahejuhtumist Bahreini poolmaratonil: ise olen süüdi, et viietärni hotelli toitudel end ahvatleda lasin


Roman Fosti vahejuhtumist Bahreini poolmaratonil: ise olen süüdi, et viietärni hotelli toitudel end ahvatleda lasin
Foto: facebook.com/maratonimees

Maratonijooksja Roman Fosti osales eile õhtupimeduses peetud Bahreini poolmaratonil, läbides distantsi ajaga 1:05.29, mis andis 23. koha. Paraku varjutasid tema võistlust viimastel kilomeetritel kõhuhädad.

"Viimasel kuuel kilomeetril aga pidin kaks korda peatuma, kinnine kõht otsustas neil hetkil avaneda, eks olen ise süüdi, et 5 tärni hotelli uudsetel toitudel lasin end ahvatleda," kirjeldab Fosti juhtunut oma Facebooki lehel "Maratonimees".

Fosti annab teada, et osaleb kolme nädala pärast Hannoveri maratonil. Samuti selgub tema postitusest, et eestlane jooksis finišis läbi naiste võitjale mõeldud lindi.

"Eilset jooksu oli vaja nii tugeva treeninguna kui ka viimaseks tagasisideks mille kallal veel tegeleda, et olla parimas hoos maratoniks. Võistlust korraldati esmakordselt, ja nimetati ka kallimaks poolmaratoniks, kohale oli toodud ligi 50 tippjooksjat, ka poolmaratoni maailmarekordi omanik, kes jäi alles kuuendaks. Esikoha auhinnaks 100 000 dollarit. Olin protokollis 23, esimese naise järel, kuigi finišisirgel spurtisin ka, et meesau kaitsta ja pidin seetõttu naisvõitja lindist ise läbi jooksma. Ei olnud džentelmen seekord," ütleb ta.