Kõige põnevam ja tasavägisem oli täna meesnoorsoo klassi kaugushüpe. Neli paremat hüppasid üle seitsme ja poole meetri. Võistluse võitis 7.69 hüpanud Rain Kask, teise koha sai Henrik Kutberg 7.61-ga. Sama tulemusega jäi kolmandaks Kaarel Jõeväli, kelle paremuselt teine katse oli Kutbergist halvem. Neljanda koha sai 7.58 hüpanud Richard Pulst.

Saja meetri jooksu võitis uue isikliku rekordi 10,43-ga kauguses neljandaks jäänud Richard Pulst. Mehe senine rekord pärines 2009. aastast ja oli 10,65. Ideaalsete tingimustega ehk täpselt kahemeetrise tagantuulega jooksu võitnud Pulst jagab nüüd Eesti kõigi aegade edetabelis neljandat kohta Erki Noolega. Euroopa meistrivõistluste normist jäi Pulst täna vaid kolme sajandiku kaugusele. Rasmus Rooks teenis hõbemedali 10,74-ga.

Väljaspool arvestust kaugushüppes võistelnud Grit Šadeiko hüppas lubatud tuulega tubli 6.30. Eesti meistriks noorsoo arvestuses tuli samuti üle kuue meetri hüpanud Kristiina Pärn. Võitja tulemus täna oli 6.06.

Häid tulemusi tegid ka naisjuuniorid kaugushüppes, kus kolm paremat mahtusid 10 sentimeetri sisse. Kaia Soosaar võitis 6.06-ga, teise ja kolmanda koha said Laura Maasik ja Grete Šadeiko, tulemused vastavalt 5.98 ja 5.96.

Priidu Niit võitis kettaheite 56.71-ga, kuulitõukes andis hiidlasele kuldmedali 15.74. Hiljuti kettaheites isikliku rekordi 53 meetri peale viinud naisjuunior Kätlin Tõllassonile oli ka täna lähedal rekordile, parimaks jäi 52.30.