Kätlin Piirimäe (Koigi KJK) tõusis käesoleva hooaja Euroopa naiste kuulitõuke edetabelis jagama 17.-18. kohta. Tänavu juulikuus USA-s peetava juunioride MM normatiivi 14.30 täitis Piirimäe juba hooaja avavõistlusel, kui 2. jaanuaril sai kirja tulemuse 15.83.

Rasmus Mägi (TÜ ASK) sai noorsooklassi 60m sprindis kirja isikliku rekordit tähistava 7,01. See tulemus tõi talle Kaspar Mesila (Tartu SS Kalev) järel 2. koha. Mesila võiduajaks oli 6,90. Naiste sama vanuseklassi 60m sprindi võitis Diana Suumann (Tartu SS Kalev) ajaga 7,64. Veiko Aunapuu (KJK Vike) võitis noorsooklassi teivashüppe tulemusega 5.10. Väljaspool arvestust sai sama tulemuse kirja ka Veiko Kriisk.

Teise võistluspäeva säravaima etteaste tegi Reena Koll (KJK Visa), kes ületas teivashüppes esimesel katsel 4.15 ning ründas seejärel Eesti rekordit 4.25. Teisel katsel oli Koll rekordkõrguse ületamisele ka päris lähedal. Neidude teivashüppes on juunioride MM-i normatiiviks 3.95. Reena Kollil on 18. jaanuarist kirjas juba tulemus 4.20.

Kristella Jurkatamm (Audentese SK) sai võidud nasjuunioride 60m tõkkesprindis tulemusega 8,92 ning kaugushüppes 5.76-ga. Taavi Tšernjavski (SK Elite Sport) sai samuti kaks esikohta, võites meejuunioride 60m tõkkejooksu ajaga 8.25 ning 300m jooksu ajaga 35,47. Sven Lillimägi (KJK TIPP) võitis meesjuuniordie kuulitõuke tulemusega 17.40.

Andi Noot (Tartu SS Kalev) võitis noorsooklassi 3000m jooksu saades kirja isikliku tippmargi 8.27,59. Sama vanuseklassi 60m tõkkejooksu võitis Keiso Pedriks (Pärnu Kalevi KJK) samuti isikliku rekordiga 7,97. Vanuseklassi rekord 7,93 on Tarmo Jallai nimel aastast 2000.

Kõiki võistlustulemusi näeb Eesti kergejõustikuliidu kodulehel.