Koll, kes alles järgmisel aastal kuulub juunioride klassi, ületas täna 4.20, mis on ühtlasi neiu uus isiklik rekord. Kolm katset Eesti rekordit märkival 4.25 seekord ebaõnnestusid. Olgu mainitud ka neiu varasem tippmark - 4.15.

Samuti väljaspool arvestust võistelnud Eesti rekordinaine (4.23) Lembi Vaher ületas täna 3.80. Noorsooklassis võitis teivashüppe Lembi õde Endla, kes sai kirja 2.60. Seejuures on ta õega võrreldes tegelenud tehnilise alaga oluliselt vähem aega. Juunioride seas oli parim kodulinnas võistelnud Getter Marie Lemberg 3.50-ga.

Täna oli kavas teivashüpe ka noorsooklassi meestele. Kulla võitis kindlalt Veiko Aunapuu 4.85-ga.

Noorsoo klassis võistlev Richard Pulst tuli Eesti meistriks 60 sprindis 6,84-ga (rekord 6,83), teise koha sai järgmisel nädalavahetusel Tallinnas toimuvaks mitmevõistluseks valmistuv Karl Robert Saluri, kes läbis distantsi uut isiklikku rekordit märkiva 6,96-ga. Kolmas oli Timo Tiismaa 6,98-ga. Meesjuunioride samal distantsil võttis ülekaaluka võidu 6,87 jooksnud Rait Veesalu.

Naiste U23 klassis võitis 60 meetri jooksu Diana Suumann 7,57-ga, juunioride seas oli parim Laura-Maria Oja 7,72-ga.

Kindlasti tuleb ära märkida ka mitmevõistleja Mikk Meerentsi jätkuv hea vorm kõrgushüppes. Hiljuti isikliku rekordi 2.17-ni viinud Meerents võitis täna noorsooklassis kulla 2.15-ga.

Esimest aastat noorsooklassis võistlevad Kaia Soosaar ja Laura Maasik olid kaks paremat kaugushüppes. Kuld 6.07 hüpanud Soosaarele, hõbe 5.92-ga Maasikule.

Mitmevõistleja Linda Treiel püstitas isikliku rekordi ja täitis ühtlasi U23 Euroopa meistrivõistluste normi kuulitõukes. Tulemus 15.42 andis andis saarlannale noorsooklassis kindla võidu.