Piotr Malachowski: Tokyo olümpia tuleks lükata novembrikuusse


Piotr Malachowski ja Robert Urbaneki näidistreening Gerd Kanteri juhendamisel.
Piotr Malachowski ja Robert Urbaneki näidistreening Gerd Kanteri juhendamisel.Foto: Tiit Blaat

Poola kettaheitja Piotr Malachowski arvates tuleks tänavused Tokyo olümpiamängud lükata hilissügisesse, et kõigil sportlastel oleks võrdsed võimalused mängudeks valmistuda.

"Kui olümpia lükataks edasi ning see toimuks tänavu novembris või detsembris, oleks see sportlastele kindlasti märksa parem lahendus. Neil tekiks siis võimalus korralikult treenida," sõnas 36-aastane Malachowski Reutersile.

Poola vägilane on võitnud olümpiamängudelt kaks hõbemedalit - Pekingis (2008) ja Rio de Janeiros (2016). Malachowski harjutab teatavasti olümpiavõitja Gerd Kanteri näpunäidete järgi.

Eile tegi olümpia edasilükkamise ettepaneku ka Norra olümpiakomitee.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!