Pahapillil ja Rajal on Götzises 26 konkurenti


Mikk Pahapill
Foto: Marko Mumm, EKJL

Laupäeval algaval Götzise mitmevõistlusel stardivad eestlastest Mikk Pahapill, Andres Raja ja Kaie Kand. Delfi toob rahvusvahelise kümne- ja seitsmevõistluse tulemused operatiivselt lugejateni.

Kümnevõistlust alustab eelülesandmise põhjal 27 meest, seitsmevõistluses on stardis 24 naist.

Kümnevõistluses on startijatest tugevamate isiklike rekorditega Trey Hardee (8790 punkti), Leonel Suárez (8654), Yordani Garcia (8496), Oleksei Kasjanov (8479), Pascal Behrenbruch (8439) ja Eelco Sintnicolaas (8436).

Kümnevõistluse stardinimekiri:
Jamie Adjetey-Nelson CAN
Jake Arnold USA
Pascal Behrenbruch GER
Stephen Cain AUS
Willem Coertzen RSA
Yunior Díaz CUB
Dominik Distelberger AUT
Darius Draudvila LTU
Mihail Dudaš SRB
Rico Freimuth GER
Yordani García CUB
Trey Hardee USA
Oleksiy Kasjanov UKR
Jan Felix Knobel GER
Norman Müller GER
Brent Newdick NZL
Mikk Pahapill EST
Matthias Prey GER
Andres Raja EST
Pelle Rietveld NED
Roland Schwarzl AUT
Eelco Sintnicolaas NED
Leonel Suárez CUB
Hans van Alphen BEL
Thomas van der Plaetsen BEL
Ingmar Vos NED
Simon Walter SUI

Seitsmevõistluse stardinimekiri:
Katerina Cachová CZE
Tatjana Tšernova RUS
Natallia Dobrinska UKR
Jessica Ennis GBR
Remona Fransen NED
Marina Gontšarova RUS
Kaie Kand EST
Jana Maksimava BLR
Ida Marcussen NOR
Antoinette Nana Djimou Ida FRA
Jennifer Oeser GER
Yasmina Omrani FRA
Claudia Rath GER
Dafne Schippers NED
Lilli Schwarzkopf GER
Maren Schwerdtner GER
Margaret Simpson GHA
Austra Skujyte LTU
Ellen Sprunger SUI
Léa Sprunger SUI
Yvonne van Langen NED
Bettie Wade USA
Lyudmila Jossipenko UKR
Jessica Zelinka CAN

Ajakava:
Kümnevõistlus

Laupäev:
12:40 100m
13:40 kaugus
15:20 kuul
16:35 kõrgus
18:45 400m
Pühapäev:
11:05 110m tj
12:05 ketas
13:50 teivas
16:35 oda A-grupp
17:45 oda B-grupp
19:00 1500m

Seitsmevõistlus:
Laupäev:
12:05 100m tj
13:25 kõrgus
16:30 kuul
18:00 200m
Pühapäev:
12:30 kaugus
13:55 oda A-grupp
15:10 oda B-grupp
16:40 800m