Naiste 60 m

Ka naiste 60 meetris ei olnud Grit Šadeikole vastast. Ajaga 7,53 võitis Grit päeva teise kuldmedali. Ebe Reier jooksis ennast hõbedale ajaga 7,71. Kaia Soosaar tuli pronksile, ajaks 7,89. Loe võitja kommentaari!

Meeste 60 m

Meeste 60 meetri jooks oli päeva pingelisem. Ajaga 6,91 lõpetasid Rasmus Rooks ning Richard Pulst. Kuld riputati siiski kaela karvavõrra vastast edestanud Rooksile. Teise medali, seekord pronksi, teenis Mikk-Mihkel Arro, ajaks 7,02.

Naiste 60 m tõkkejooks

Naiste 60 meetri tõkkejooksus tuli Eesti meistriks Grit Šadeiko, kes edestas finišis õde Grete Šadeikot. Grit võitis kindlalt, saades ajaks 8,42. Grete edestas ajaga 8,66 Jaanika Merikülli, kelle pronksivääriline aeg oli 8,77. Loe võitja kommentaari!

Meeste 60 m tõkkejooks

Meeste 60 meetri tõkkejooks oli pingelile kuni lõpumeetriteni. Esimese poole väga hästi alustanud Mikk-Mihkel Arro pidi siiski lõpus kuldmedali loovutama Mikk Pahapillile. Pahapilli ajaks 8,06, Arrol 8,10. Pronksmedal kuulus ajaga 8,17 Tarmo Riitmurule. Loe võitja kommentaari!

Naiste kolmikhüpe

Veera Baranoval ei olnud probleeme naiste kolmikhüppe kulla kaelasaamisega. Tulemusega 13. 61 edestas ta hõbemedalile tulnud Merilyn Uudmäed ligi meetriga. Uudmäe tulemuseks 12.64. Pronksmedalile hüppas tulemusega 12.35 Kristiina Pärn.

Meeste kolmikhüpe

Meeste kolmiküppe Eesti meistriks krooniti Jaanus Uudmäe tulemusega 15.89. Hõbemedal riputati kaela Jaanus Suvele, kelle tulemuseks oli 14,80. Pronksile Sten Veelak, tulemuseks 14,75. Loe võitja kommentaari!

Naiste 1500 m

Naiste 1500 meetri jooksus võidutsesid Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi jooksjad. Eesti meistriks tuli Liina Tšernov, ajaks 4.25,85. Jekaterina Patjuk teenis ajaga 4.26,93 hõbemedali. Pronksmedalile tuli Laura Suur, ajaks 4.34,65.

Meeste 1500 m

Meeste 1500 meetri jooksus võitis arvatult Tiidrek Nurme, kuid napilt! Imelist jooksu teinud Roman Fosti kaotas Nurmele vaid 0,09 sekundiga ning oli äärepealt tegemas võistluste suurüllatust. Nurme aeg 3.51,33, Fosti 3.51,42. Pronksmedalile jooksis Sergei Tšerepannikov, ajaks 3.59, 93.

Naiste teivashüpe

Naiste teivashüppe Eesti meistriks krooniti Lembi Vaher. Parimaks tulemuseks saadi kirja 3.95, nii et nelja meetri piir jäi nendel võistlustel ületamata. Hõbemedalile tuli Reena Koll, kes ületas esimesel katsel 3.85. Pronksmedali võitis Maarja Pärs.

Meeste teivashüpe

Meeste teivashüppes alistas ainsana viie meetri piiri Tarmo Riitmuru. Tema parimaks tulemuseks oligi 5 meetrit. Aigar Kukk ning Martin Sisas ületasid mõlemad 4.90. Kukel oli siiski eelmistel kõrgustel vähem eksitud ning hõbe kuulus talle. Mikk Pahapill kahjuks teibas tulemust kirja ei saanud, kuna pidi aega jagama 60 meetri finaaljooksuga.

Naiste 400 meetrit

Naiste 400 meetri jooksu võitis ülekaalukalt Dane Must. Võitja ajaks 56,79. Teiseks jäi Helin Meier, ajaks 58,17. Pronksmedalile tuli Annika Sakkarias, ajaks 58,28.

Meeste 400 meetrit

Meeste 400m jooksus püstitas Rasmus Mägi finaalis uue noorsoorekordi ning võitis kindlalt jooksu. Ajaga 48,41 sai vana rekordit ületatud 0,09s. Asko Anipai oli ajaga 50,16 teine. Pronksmedalile tuli Rivar Tipp, ajaks 50,82. Loe võitja kommentaari!

Naiste kuulitõuge

Naiste kuulitõuke võitis tulemusega 14,69 Linda Treiel. Viimasel katsel ka üle 15 meetri tõuganud tulemust kahjuks üleastumise tõttu ära ei loetud. Hõbemedali võitis Anu Teesaar, tulemusega 13,63. Pronksmedal kuulus tulemusega 13,15 Ragne Raele. Loe võitja kommentaari!

Meeste kuulitõuge

Meeste kuulitõukes kogu võistlust juhtinud Raigo Toompuu tõukas viimasel katsel parima tulemuse 17.99 ning võitis kindlalt kuldmedali. Kristo Galeta 17.16 tõugatud tulemus kindlustas talle hõbemedali. Raido Kalbach võitis tulemusega 16.68 pronksi.

Meeste 60 meetrit

Meeste 60m eeljooksudes selgusid õhtused finalistid. Eeljooksudes näitas parimat aega Rasmus Rooks, kes jooksis välja aja 6,94. Ülejäänud finalistidest alla 7 sekundilist aega näidata ei suutnud. Richard Puls oli teise jooksu kiireim ajaga 7,03 sekundit. Seitsmevõistleja Mikk-Mihkel Arro sai ajaks 7,07 sekundit.

Euroopa meistrivõistluste normiks on 6,78 sekundit.

Naiste 60 meetrit

Grit Šadeikol ei olnud probleeme 60 meetri esimeses eeljooksus, võites lähemat konkurenti ligi poole sekundiga. Ajaks 7,58 sekundit. "Eks seitsmevõistlus on ikka veel jalgades. Teen ju kaasa neljal alal, aga enesetunne on normaalne," lausus Šadeiko pärast esimest jooksu.
Teise jooksu parim oli Ebe Reiter ajaga 7,78. Kolmanda kiireim Kaia Soosaar ajaga 7,90.

Meeste 60 meetri tõkkejooks

Mikk Pahapill võitis kindlalt 60 meetri tõkkejooksu ajaga 8,19. Tarmo Riitmuru jooksis teise aja 8,25. Kolmveerandtunni sees teist korda jooksnud Mikk-Mihkel Arro oli kolmas ajaga 8,27.

Naiste 60 meetri tõkkejooksu

Grit Šadeiko jooksis ennast ka tõkkejooksus kindlalt finaali. Ajaga 8,46 edestas ta õde Grete Šadeikot, kes sai ajaks 8,83. Jaanika Meriküll pääses edasi kolmandana, ajaks 8,84.