Mitmevõistleja Janek Õiglane (Audentese SK) näitas teisel võistluspäeval edasiminekut tõkkejooksus, võites noorsoo vanuseklassi 60m tõkkesprindi isikliku rekordiga 8.32-ga.

Andi Noot (Tartu SS Kalev) sai esimese võistluspäeval 800m jooksus teenitud võidu kõrvale teise võidu 3000m jooksus isikliku sisetippmargiga 8.17,18.

Naiste noorsooklassi kaugushüppe võitis Kaia Soosaar (Tartu Ü. ASK) tulemusega 6.01. Getter Marie Lemberg (Tartu Ü. ASK) sai noorsoo naiste teivashüppe võidu tulemusega 3.70

Ülalnimetatute hooaja kõige olulisemaks stardiks on juulis Tallinnas kodupubliku ees peetavad Euroopa U23 meistrivõistlused.

Naisjuunioride arvestuses teenis kaks alavõitu Kristella Jurkatamm (Audentese SK), 60m tõkkejooksu võit tuli ajaga 8.90 ning kaugushüppes tulemusega 5.73.