Liina Tšernov läbis 4 km pikkuse distantsi ajaga 13.28, jättes teiseks Kelly Nevolihhini (KJK Vike; aeg 13.43). Kolmandaks tuli Liina Luik (TÜ/ASK; aeg 14.00).

Olavi Allase jooksis end meeste arvestuses kullale ajaga 11.39. Hõbemedal riputati kaela Leonid Latsepovile (Sparta SS), kelle tulemuseks oli 11.44 ning pronksi võitis 11.49ga Karl Mäe (SK Altius). U23 arvestuses teenis Latsepov kulla, hõbe läks ajaga 12.12 Mark Abnerile (SK Treeningpartner) ning pronks Henry Räppole (Tartu SS Kalev) 12.13ga. Naiste U23 arvestuses oli kaks osalejat ja kiireim oli Melissa Maria Akkel (Tartu SS Kalev), kes läbis raja 15.48ga. Hõbe kuulub Marie Tammemäele (SK Leksi 44) ajaga 17.04.

U20 vanuse meistriks tuli meestest Robert Telpt (Audentese SK), kes läbis 3 km pikkuse raja ajaga 9.17. Talle järgnesid Hardy Kaska (Sparta SS; aeg 9.29) ja Carl Saem (Tallinna SS Kalev; aeg 9.39). Naiste seas oli selles vanuses kiireim Jelizaveta Ševtsova (KJK Kalev-Sillamäe), saades samuti 3 km pikkusel distantsil ajaks 11.26. Hõbemedali võitis ajaga 11.32 Saina Mamedova (KJK Kalev-Sillamäe) ja pronksi Laura Reimets (SK Elite Sport) tulemusega 11.33.

U18 klassis jooksid noormehed 3 km rajal ja esimesena jõudis finišisse Kristian Otlot (UP Sport), kelle võiduajaks oli 9.22. Teisena lõpetas Johan Tamm (Tartu SS Kalev; aeg 9.35) ja kolmandana Edvard Kallas (Tallinna SS Kalev; aeg 9.43). U18 neiud jooksid 2 km ja meistriks tuli ajaga 7.09 seni peamiselt käimises kiireid aegu näitav Jekaterina Mirotvortseva (KJK Kalev-Sillamäe). Talle järgnesid Meribel Meitern (KJK Lõunalõvi) 7.31ga ja Anete Randma (SK Fortis) 7.34ga.

U16 vanuse poisid läbisid samuti 2 km ning selles vanuses jooksis end kuldmedalile Rasmus Randoja (TÜ/ASK) 6.25ga. Hõbe kuulub Mehis Udamile (KSK Alem; aeg 6.31) ja pronks Egert Eensalule (KJK Vike; aeg 6.32). U16 neidudest läbis 1,5 km pikkuse distantsi kõige kiiremini Carmen Rääk (SK Maret-Sport), kelle võiduajaks oli 5.34. Teiseks tuli Merili Tiik (Pärnu Kalevi KJK) 5.40ga ja kolmas oli 5.49ga Ketlin Kõiv (Rapla JK).

Kõige nooremas ehk U14 vanuses läbisid nii poisid kui tüdrukud 1 km pikkuse raja. Poistest tuli Eesti meistriks Robin Mathias Müür (Tartu SS Kalev) ajaga 3.04, hõbemedali võitis ajaga 3.05 Stanislav Agaptšev (KJK Kalev-Sillamäe) ning pronksmedali ajaga 3.12 Risto Kalju (Nõmme KJK). U14 tüdrukutest võitis esikoha Hedi Andre (SK Elite Sport; aeg 3.18), kes edestas Etriin Etverki (KJK Vike; aeg 3.22) ning Viola Hambidge´i (SK Altius; aeg 3.24).