Olavi Allasele (KJK Järvala) tõi 10 km rajal karikavõidu aeg 32.54. Allase järel lõpetas teisena Karel Hussar (TÜ/ASK), kelle aeg oli 33.12, kolmas oli Ats Sõnajalg (Sparta Spordiselts) 35.00-ga.

Naistest võitis KJK Vike jooksja Kelly Nevolihhin, kes läbis 6 km ajaga 22.27. Teise koha teenis Minna Kuslap (SK Jooksupartner) tulemusega 22.33 ja kolmas oli 23.19-ga Kaisa Kukk (Treeningpartner).

U20 arvestuse kiireim oli meestest Johannes Sikk (Tartu SS Kalev), läbides 6 km ajaga 21.00, jättes selja taha Karel-Sander Kljuzini (TÜ/ASK; aeg 21.09) ja Andry Soo (Sparta SS; 21.31). Naiste U20 (4 km rada) oli esimene Saina Mamedova (KJK Kalev-Sillamäe) ajaga 16.44, talle järgnesid Melissa Maria Akkel (SK Lindon) 17.15-ga ja Jelizaveta Ševtsova (KJK Kalev-Sillamäe) ajaga 17.25.

Noormeeste U18 vanuses triumfeeris Robert Telpt (Audentese SK), kes läbis 4 km ajaga 13.35. Teine oli Kalev Hõlpus (Rapla JK) 14.20-ga ja kolmas Priidik Meelo Västrik (TÜ/ASK) 14.39-ga. Neidude U18 karikavõitja on Jekaterina Mirotvortseva (KJK Kalev-Sillamäe), kes jooksis 3 km ajaga 11.49. Teiseks tuli Kelly Ehavee (Pärnu Kalevi KJK) tulemusega 12.14 ning kolmas Merily-Anett Hallik (SK Altius) 12.32-ga.

U16 poisid läbisid 2 km ning seal oli esimene Mathias Villemsoo (IND) ajaga 6.37, Edvard Kallas (Tallinna SS Kalev) oli 6.38-ga teine ja Rico Rohi (KSK Alem) sai kolmandana kirja 6.41. Tüdrukute U16 vanus läbis samuti 2 km pikkuse distantsi ning Eesti karikavõitjaks tuli Luna-Aleksandra Lagoda (TÜ/ASK) tulemusega 6.50. Teine oli Anete Randma (SK Fortis) 7.17-ga ja kolmas ajaga 7.47 Carmen Rääk (SK Maret-Sport).

U14 vanuses oli tüdrukutest 1 km pikkusel rajal kiireim Maria Liis Alt (KJK Vike) tulemusega 3.22. Teine oli sama aja saanud Merili Tiik (Pärnu Kaelvi KJK) ning kolmas Christa-Liza Schuster (SK Lindon) 3.24-ga. Poiste sama vanuse võitis Harry Richard Jääger (SK Elite Sport), kes läbis kilomeetri 3.05-ga, edestades Romet Kivi (SK Viraaž; 3.06) ning Ronaldo Kaljot (Nõmme KJK; 3.07).