Spordiklubi Mits esindaja paremus pääses maksmusele viimastel kilomeetritel ja võit 14 km pikkusel järveringil tuli ajaga 43:25.

Teisena lõpetanud Tartu Ülikooli akadeemilise spordiklubi esindaja Margus Pirksaar kaotas võitjale 17 sekundiga.

Viimase poodiumikoha hõivas ajaga 43:53 Kaupo Tiislär klubist Sportkeskus.ee.

Kolmandast kohast piisas Tiislärile, et võita 2008.a. Mayeri Järvejooksude sari.

Naistest jooksis ringi ümber Ülemiste järve kõige kiiremini Külli Pirksaar Tartu Ülikooli akadeemilisest spordiklubist. Pirksaare aeg 53:51 tagas üldjärjestuses 71. koha. Teiseks jooksis end Kristiina Dolmatova Tallinna Kalevist ajaga 54:33. Kolmanda koha saavutas ajaga 55:07 Tatjana Sotnikova Hansa SK-st .

Kokku sai 36. korda korraldatud jooksul ümber Ülemiste järve tulemuse kirja 771 jooksusõpra. Lisaks jooksule ümber järve kuulus spordipäeva programmi ka 5km pikkune Ülemiste metsajooks, kus osales 54 jooksu- ja kepikõnnisõpra.

Enne järve jooksu toimunud Lotte lastejooksudel osales 186 last vanuses kuni 12 aastat. Kokku osales Tallinna veepuhastusjaamas toimunud jooksupäeval 1011 jooksu — ja kepikõnniharrastajat.