Kirt näitas taas väga stabiilset seeriat, saates oda üle 80 meetri kõigil kuuel katsel, ja võitis esikoha kolmandas voorus visatud 83.48-ga.

Tema seeria oli: 81.38 - 82.88 - 83.48 - 81.19 - 80.36 - 81.04.

Teise koha sai Antti Ruuskanen 82.03 ja kolmanda Oliver Helander 79.15-ga. Stardis olidki lisaks Kirdile vaid soomlased.

Grit Šadeiko võitis Lappeenrantas naiste 100 meetri tõkkejooksu B-jooksu ajaga 13,59. A-jooksus, mille võitis soomlanna Nooralotta Neziri 13,21-ga, oleks see aeg andnud Šadeikole viienda koha.

Liina Laasma võistles täna Itaalias Roveretos, kus sai naiste odaviskes 58.49-ga kolmanda koha. Parim oli sakslanna Christin Hussong tulemusega 62.14.

Roveretos oli võistlustules ka Tanel Laanmäe, kes piirdus meeste odaviskes 75.51-ga. Tagasihoidliku tasemega võistlusel tähendas see neljandat kohta, võitis valgevenelane Pavel Mialeška 79.07-ga.