Liina Luik sai tulemuseks 1:12.43, millega oli naiste arvestuses 11nes. Kümnes koht jäi vaid kahe sekundi kaugusele. Liina senine isiklik rekord oli mullusel poolmaratoni MM-il joostud 1:14.18. Tänase tulemusega tõusis ta Eesti kõigi aegade edetabelis teisele positsioonile. Temast on kiirem olnud vaid Jane Salumäe – 1994. aastal tulemusega 1:10.10.

Lily Luik oli lõpuprotokollis 12. kohal. Ka tema joostud 1:15.01 on uueks isiklikuks rekordiks. Senine oli mullusel Tartu Linnamaratonil joostud 1:18.54. Tänase tulemusega tõusis Lily Eesti kõigi aegade edetabeli seitsmendale reale.

Roman Fosti uueks isiklikuks rekordiks on tänasest 1:04.41. Roman sai selle tulemusega 16. koha. Võistluse võitis Keenia jooksja, kelle tulemuseks märgiti 59.36. Keenlasele järgnes veel seitse Aafrika jooksjat ning kaheksandana esimene Euroopa esindaja, Ahmed El Mazoury, kes kannab Itaalia värvides jooksusärki (1:02.38).

Teises kümnes leiab rohkem eurooplasi – 12. koha sai nt. mulluste Euroopa meistrivõistluste pronksimees maratonis Aleksei Reunkov.

Fosti tõusis poolmaratoni tulemusega Eesti kõigi aegade edetabelis kuuendale-seitsmendale pulgale, kus seni oli sama tulemusega Toomas Turb.