Uus rekordkõrgus alistus kolmandal katsel. Vaher seadis latile ka kõrguse 4.28, kuid ajas selle kolmel katsel maha. Järjekordse Eesti rekordi püstitamise eest teenis Lembi Vaher BIGBANKilt rekordpreemia tuhande euro väärtuses.

Teivashüppevõistluse võitis valgevenelanna Anastasija Švedova 4.52-ga. Vaher oli teine ning venelanna Valeria Snegova kolmas isikliku rekordi 4.13-ga. Teine eestlanna Maarja Pärs piirdus 3.73-ga.

Naiste kõrgushüppes sai näha Kuldliiga ajaloo tasavägisemat võistlust, kus esiviisikusse jõudmiseks tuli ületada kõrgus 1.88. Esikolmiku kohad jagati kõrgusel 1.91 – esikoha võttis bulgaarlanna Venelina Veneva, teine oli uue isikliku rekordi püstitanud venelanna Jevgenia Kononova ning kolmas venelanna Marja Kutšina. Eesti rekordinaine Anna Iljuštšenko pidi leppima neljanda koha ning tulemusega 1.88.

Naiste kaugushüppes võttis uue isikliku rekordiga (6.19) esikoha lätlanna Laura Ikauniece, teine oli hooaja avastardi teinud olümpiavõitja Tatyana Lebedeva (6.10). Parima eestlasena oli kolmas Kaia Soosaar (5.98).

Naiste 60 m tõkkejooksus sai esikoha uue Tallinna Spordihalli rekordiga valgevenelanna Alina Talay (8,06), edestades leedulannat Sonata Tamošaitytet (8,20) ning venelannat Nina Argunovat (8,32).

Ilma tõketeta distantsil kuulus esikoht samuti Valgevene esindajale Julia Balykinale (7,32), teist aega näitas ukrainlanna Yelizaveta Bryzgina (7,56) ning kolmandaks jooksis ennast venelanna Svetlana Titova (7,73).

Meeste kaugushüppes võttis napi esikoha ukrainlane Andriy Makarchev (7.70), kes edestas vaid ühe sentimeetriga uue isikliku rekordi 7.69 püstitanud Mihkel Saksa. Kolmanda koha tulemusega 7.58 sai Rain Kask.

Kõrgushüppes jagati esikoht kõrgusel 2.22, mille ületasid nii venelane Sergey Milokumov kui ukrainlane Bohdan Bondarenko. Parema katsete arvuga võitis esikoha Milokumov, jättes Bondarenko teisele kohale. Tulemusega 2.18 saavutas kolmanda koha samuti Ukrainast pärit Yuriy Krymarenko.

Teivashüppe esikoht tulemusega 4.93 kuulus Saksamaa mitmevõistlejale, Erki Noole hoolealusele Pascal Behrenbruchile. Maicel Uibo ületas 4.73 ning uus isiklik rekord andis talle teise koha, kolmas oli Eesti meister Aigar Kukk (4.73).

Meeste 60 m sprindidistantsil võttis esikoha leedulane Rytis Sakalauskas (6,69), edestades venelast Aleksandr Brednevit (6,75) ning ukrainlast Roman Bublykut (6,84).

Tõketega distantsil võttis ülekaaluka esikoha valgevenelane Maksim Lynsha (7,66), teisena lõpetas ukrainlane Oleksandr Shagov (7,87) ning kolmandana mitmevõistleja Andres Raja (7,92).

1000 meetri jooksus läks kaksikvõit Ukrainasse – esikoht kuulus Oleksandr Borysyukile (2.23,63) ning teiseks jooksis ennast Stanislav Maslov (2.25,53). Kolmandana ületas finišijoone Roman Fosti (2.25,85).