Kergejõustiku toetajad ja võistluste korraldajad abistavad Taavi Peetre lähedasi

 (2)
Taavi Peetre
Foto: Ilmar Saabas

Traagiliselt hukkunud kuulitõukaja Taavi Peetre poja Mattiase kasvuportfelli Juunior kontole annetasid BIGBANK koos Tõrva Helme kergejõustikupäeva ja BIGBANK Kuldliiga korraldajatega 25 000 krooni.

Kasvuportfelli, mis tulevikus aitab Mattias Peetrel iseseisvasse ellu astuda, saavad oma panuse anda kõik soovijad. Sissemakseid saab teha SEB elu- ja pensionikindlustuse kontole nr 10022088081006, viitenumbriga 10611515.

Tänavu 6. juulil püstitas Taavi Peetre BIGBANK Kuldliiga Viljandi võistlusel uueks isiklikuks rekordiks 20.33 Suurepärast saavutust kordas ta ka võistlussarja finaaletapil, mis toimus 3. augustil Rakveres.

18. septembril toimus Tõrva staadionil BIGBANK Kuldliiga egiidi all heategevuslik III Tõrva-Helme kergejõustikupäev koos olümpialastega, kes võistlesid varalahkunud kuulitõukaja Taavi Peetre mälestuseks. Kohal olid nii kettaheitjad - olümpiavõitja Gerd Kanter, olümpiapronks Aleksander Tammert, olümpiamängude kuues Bogdan Pištšalnikov Venemaalt, Märt Israel kui ka odaviskajad - olümpiahõbe Ainars Kovals, Tanel Laanmäe, Raine Kuningas ning mitmed teised kergejõustiklased.