Meeste U23 klassis sai Andi Noot 48. koha ajaga 25.12. Jan Õiglasele kuulus 76. koht (26.11) ja Dmitri Arsitovile 79. koht (26.43), kirjutab Jooksuportaal. Euroopa meistriks tuli belglane Jan Pieter-Hannes 24.02-ga. Kokku lõpetas jooksu 84 sportlast.

Treener Endel Pärn oli Kivistiku saavutusega väga rahul. "Algul arvasin, et kui Kaur kaotab minuti ja Andi 1.40, on väga hästi, kuid mõlemad jooksid ligi pool minutit paremini," ütles Pärn Jooksuportaalile.

Naisjuunioride 4 km pikkusel distantsil sai Birgit Pihelgas 107 lõpetaja seas 104. koha ajaga 15.40. Jooksu võitis Briti esindaja Emelia Gorecka 13.06-ga.

U23 ehk noorsoo klassis võistelnud Heleene Tambetil läks 6 km distantsil märksa paremini. Ta sai 29. koha ajaga 21.14. Kokku lõpetas distantsi 61 jooksjat. Jooksu võitis Hollandi esindaja Sifan Hassan 19.40-ga.

Naiste põhiklassis jooksis EMil Jekaterina Patjuk, kes sai 8 km pikkusel distantsil 73 lõpetaja seas 57. koha (aeg 29.20). Euroopa meistritiitli võitis prantslanna Sophie Duarte ajaga 26.34. Algselt krossijooksu EMile minema pidanud Tiidrek Nurme vahepealse haigestumise tõttu meeste põhidistantsil kaasa ei teinud.