Karl Robert Saluri avaldas uue hooaja alguse plaanid


Berliin 2018, Teispäev 7.08
Berliin 2018, Teispäev 7.08Foto: Ilmar Saabas

Eesti kümnevõistleja Karl Robert Saluri teatas blogi vahendusel, et tema jaoks algab uus hooaeg 20. jaanuaril, kui ta võtab osa Eesti klubide talvistest karikavõistlustest.

2..-3. veebruaril osaleb Saluri Eesti talvistel mitmevõistluse meistrivõistlustel.

"Sõidab Ameerikast kohale mõlema võistluse tarbeks esialgu oma kulu ja kirjadega. Muidugi loodab, et mitmekatele tulekuks leiab lõpuks toetust vähemalt teivaste transpordiks, aga kui selgub, et pole sedagi väärt, siis teeb kõik selleks, et vähemalt auhinnarahadega tagasi sõita. Teeb isegi siis, kui teivaste transpordile toetuse saab:)," kirjutas Saluri ema Iiris blogis "Kuimetsa kuld".

"Toetust nuruda, loota ja saada on keeruline, kui sul eriti midagi ette näidata ei ole. Eelmine aasta läks nagu ta läks. Üht-teist ju läks, aga mitte seal, kus oleks pidanud ja enam lootnud. Oli käega löömise meeleolusid ja uut eneseleidmist, mille pealt stardib nüüd Eestis. Ise loodan, et Robi suudab anda veebruaris koos kõigi teiste startijatega toreda etenduse. Pere usub ja toetab jätkuvalt. Veel suurem rõõm on sellest, et uus usk on ka kuti enda sees," lisas ta.