Erm kaitses tiitlit ning võitis seitsmenda järjestikuse seitsmevõistluse. Ühtlasi hoiab ta tulemusega 5996 punkti USA üliõpilasliiga NCAA edetabelis esimest kohta. Maailma jooksvas edetabelis on Erm üheksas.

Erm läbis 60 meetrit ajaga 7,12 sekundit. Kaugushüppes sai Erm kirja 7.55. Kuulitõukes tõukas Erm 14.37 meetrit. Avapäeva lõpetuseks ületas Erm kõrguse 1.95.

Teisel päeval alustas Erm 60 meetri tõkkejooksu suurepärasega ajaga, püstitades isikliku rekordi 8,13. Teivashüppes sai ta kirja 4.94 ning alavõidu. Viimasel alal ehk 1000 meetri jooksul sai Erm taas kirja alavõidu, läbides distantsi ajaga 2.41,3.

Seitsme alaga 5996 punkti kogunud Erm edestas teiseks jäänud Gabe Moore'i 88 punktiga. Kolmanda koha saavutas Nathan Hite (5680 punkti).