Kuressaarest alanud viimase 16 km pikkuse etapi võitis viitstardist alustanud Ilja Nikolajev ajaga 51.23 ja kogu kolme päeva jooksu koondajaga 2:15.10. Ka paaride arvestuses kuulus võit Ilja Nikolajevile ja tema kaaslasele Irina Biziaevale, kirjutab ajakirja Jooksja Jooksuportaal.

Teisena alustanud Jaanus Kallaste (Treeningpartner) sai lõpuajaks 53.54. Koondtulemusena kuulus talle samuti teine koht ajaga 2:20.47. Kolmandat aega näitas lätlane Renars Roze, kes läbis 16 km ajaga 55.10.

Naistest võttis viimasel etapil võidu ka esimesel kahel päeval kiireim olnud Minna Kuslap (SK Jooksupartner) ajaga 1:02.27. "Täna oli parem tunne kui eile ja hea pundis kulgeda. Klubikaaslased tegid head tempot ja tuli vaid kinni hoida. Eriti meeldisid mulle maastikulõigud, kross mulle istub. Järgmine aasta samal ajal samas kohas," lubas Kuslap.