Teine päev algas Hausenbergile tagasilöögiga 110 meetri tõkkejooksus, kus ta sai ajaks 15,03 (tuul -1,6 m/s). Mehed isiklik rekord on 14,49.

Mäletatavasti rikkus just kettaheite null ära Hausenbergi võistluse mullustel Eesti meistrivõistlustel. Seekord õnnestus tal seda viga vältida, avavoorus küll kohe märki maha ei saanud, ent seejärel heitis 37.14 ja 36.55. Seitsme alaga oli Hausenberg kogunud 5631 punkti.

Järgnes teivashüpe, kus 21-aastane Hausenberg ei saanud paraku kolmel katsel jagu algkõrgusest 4.80 ja protokolli märgiti null.

Talvel viis ta oma teivashüppe rekordi teatavasti koguni 5.30-ni, äsja toimunud Eesti meistrivõistlustel andis 5.15 hõbemedali.

Hausenberg jätkas võistlemist, visates oda 57.40. 1500 meetri jooksus ta lõpuaega kirja ei saanud. Ta kogus kaheksa alaga kokku 6330 punkti ja tuli U23 vanuseklassis meistriks. Järgnesid Deniss Šalkauskas 5300 (sai samuti teivashüppes nulli, aga tegi võistluse lõpuni, läbis trumpala 1500 m 4.12ga) ja Martin Kivimaa 5081 punktiga, Hendrik Lillemets jättis jõuproovi kõrgushüppe järel pooleli.

U20 vanuseklassis krooniti meistriks 6717 punkti kogunud Igor Andrejev, U18 noormeeste hulgas Madis Kaare (6811), U16 klassis Eesti rekordi 6582 punktini viinud Romet Kivi, U14 üheksavõistluse parim oli Ron Sebastian Puiestee (7336).

Esimene päev:

Hausenbergi algus - nagu alati - oli väga hea. 100 meetrit läbis 21-aastane sportlane 10,69 sekundiga (tuul +1,2 m/s). Kaugushüppes sai ta avavoorus kirja 7.79 ja teises veel 7.81. Kolmandas lisa ei tulnud.

Ka kuulitõuge läks korralikult, Hausenberg sai kirja 13.67. Kõrgushüppes jäi tema lõpptulemuseks 1.98. Päeva lõpetas 400 meetri jooks, Hausenberg sai ajaks 51,61.

Avapäevaga kogus ta 4178 punkti. Võrdluseks meenutame, et äsja 8133 punktiga Eesti täiskasvanute meistriks tulnud Risto Lillemetsal oli viie alaga koos 4122 silma, kuid Lillemetsa teine päev peaks olema eelkõige tänu 1500 m jooksule tugevam.

Enam-vähem samas rütmis liikus Hausenberg ka mullu Rakveres Eesti meistrivõistlustel, kui siis rikkus etteaste kettaheites saadud null. Meenutuseks toonane seeria: 10,69; 7.79; 13.94; 2.01; 51,96; 14,49; 0; 4.49; 57.29; 0.

Noorte vahenditega on Hausenberg kogunud kümnevõistluses 7713 punkti, juunioride vahenditega 7592. Täismeeste kümnevõistluses pole ta oma võimeid avada suutnud ega ühtegi võistlust normaalselt lõpuni teinud. Ametlikuks rekordiks ongi Rakveres kaheksa alaga kogutud 6568 punkti, mis ei vasta kohe kuidagi ta tasemele.