Eesti meistrivõistluste teine päev algas ilusa rekordiga. 16aastane Jekaterina Mirotvortseva läbis 3000 meetri käimise distantsi ajaga 13.49,43. Ta ületas enda nimel olnud Eesti siserekordi kaheksa sekundiga ja tõusis maailma hooaja edetabelis 30. kohale.

Kahe päeva kokkuvõttes kerkis kõige edukamaks mitmevõistleja Hans-Christian Hausenberg, kes võitis kaks kulda ja ühe pronksi. Ta jooksis 60 meetrit eeljooksus 6,82 sekundiga (EM-normist jäi puudu vaid neli sajandikku) ja võitis 60 m tõkkesprindi 8,08-ga. Teivashüppes andis 5.00 talle pronksi, kaugushüppes läks potentsiaalne kuldmedal kaotsi, kuna ta ei saanud kolme vooruga tulemust kirja.

Kolm kuldmedalit teenis Helin Meier: individuaalselt oli ta parim 400 m ja 800 m jooksus (ajad 56,41 ja 2.13,30), lisaks oli ta Nõmme KJK 4 x 400 meetri teatejooksu võiduka neliku ankrunaine.

Individuaalselt tegid kuldse duubli veel Tähti Alver (kolmikhüpe 13.61; kaugushüpe 6.17), sprinter Diana Suumann (60 m 7,50; 60 m tj 8,38), Liina Tšernov (1500 m 4.26,16; 3000 m 9.38,23) ja Olavi Allase (1500 m 4.00,44; 3000 m 8.29,59).

Enne Euroopa sisemeistrivõistlusi kontrollis vormi mitmevõistleja Janek Õiglane, kes pälvis tõkkesprindis 8,16ga pronksi.

200 meetrit läbis Henri Sai 21,87 ja 16aastane Ann Marii Kivikas 25,06ga. Reena Koll hüppas teivast 4.15. Meeste kõrgushüppes sai lõpetatud Karl Lumi valitsusaeg, tema õpilane Kristjan Tafenau viis oma rekordi 2.16-ni ja tuli meistriks. Lumi sai 2.13-ga hõbeda.

Meistrivõistluste säravaima tulemuse eest hoolitses avapäeval Grete Udras, kes ületas kõrgushüppes 1.88. Täna hüppas Eleriin Haas Soome meistrivõistlustel 1.86 ja sai seal hõbemedali.