Teise koha väärilise tulemuse heitis viimases voorus Martin Kupper, saades kirja uut isiklikku rekordit tähistava 62.32. Kolmanda kohaga pidi leppima vanameister Aleksander Tammert, kes parima tulemuse, 61.68, heitis samuti viimases voorus. Üle 60 meetrise tulemuse sai kirja veel ka ukrainlane Mykyta Nesterenko, kellele 60.53 andis neljanda koha.

"Kui keha ikka ei taha, siis on raske head tulemust heita. Võistlusturnee pole võimu sisse jätnud. Eks proovin end kokku lappida ja Berliini Teemantliigalt maksimumi võtta," rääkis Kanter peale võistlust.

Odaviskes jäid tulemused oodatust tagasihoidlikumaks. Sarnaselt laupäeval Tallinnas toimunud BIGBANK Kuldliiga etapile võidutses ka Kohilas usbekk Ivan Zaytsev. Esikoha tagas talle tulemus 76.85. Teise koha suutis välja visata Tanel Laanmäe, kes parimal katsel sai kirja 75.43. Kolmanda koha kindlustas ukrainlane Oleksandr Nychyporchuck tulemusega 74.63. Risto Mätas, kes Tallinnas lõpetas Zaytsevi järel teisena, pidi täna leppima neljanda koha ning tulemusega 74.32

300 meetri jooksus parandas Marek Niit Eesti rekordit rohkem kui poole sekundiga – uueks rekordajaks on 32,74. Niidu järel lõpetas teisena Saint Kitts ja Nevise esindaja Antoine Adams ajaga 33,32. 1000 meetri distantsil võidutses venelane Dmitriy Nizelsky ajaga 2.20,82, talle järgnesid Nikolai Vedehin ajaga 2.21,30 ja keenlane Hilary Bon ajaga 2.21,98. 200 meetri tõkkejooksu kiireim oli Aarne Nirk, kes läbis distantsi 24,55-ga.

Kolmikhüppe esikoht kuulus Igor Syuninile, kelle parim katse küündis 15.61-ni. Teivashüppe esikoha võitis lätlane Karlis Pujats, kes ületas 5.11. Kuulitõukes oli parim ukrainlane Andrey Borodkin 19.43-ga, edestades Raigo Toompuud, kelle lõpptulemuseks jäi 18.12.

Naiste kõrgushüppes kindlustas tulemusega 1.87 esikoha Anna Iljuštšenko. Teise koha väärilist tulemust näitas kõrgushüppes valgevenelanna Yana Maksimava 1.84-ga, kolmanda koha saavutanud venelanna Alesya Paklina ületas 1.81.

300 meetri jooksus sai uue võistlussarja rekordiga 37,11 esikoha jamaikalanna Patricia Hall. Talle järgnesid ukrainlannad Alina Lohvynenko (37,47) ja Olha Zemlyak (37,80).

Kolmikhüppes sai esikoha venelanna Irina Gumenyuk, kes pikimal katsel sai kirja tulemuse 13.41. Teivashüppes ületas lätlanna Krista Obižajeva kõrguse 4.01, millega tagas ka kindla esikoha.