2012. aasta 29. mail lahkunud Kutmani õpilane Anna Iljuštšenko võitis kõrgushüppe 1.91-ga, teise koha sai Grete Udras 1.88-ga. Iljuštšenko seadis latile ka Eesti rekordit tähistava 1.95, kuid tippmarki seekord veel ei purustanud.

Rekordkõrgus oli proovimisel ka teivashüppes, kus oma üritused tegid kõrgusel 4.25 Lembi Vaher ja Reena Koll. Võistluse esikoha võttis Koll, kes ületas 4.20 esimesel katsel. Vaheril alistus kolmandal katsel kõrgus 4.15.

4.20 on ühtlasi uus Eesti hooaja tippmark. Kolli möödunud aastal samal võistlusel püstitatud siiani kehtiv Eesti rekord on 4.24.

Naiste 60 meetri eeljooksus kordas Eesti hooaja tippmarki Ksenija Balta, saades ajaks 7,48. Finaalis jooksis ta juba kaks sajandikku kiirema aja 7,46.

Meeste kaugushüppe võitis uue hooaja tipptulemusega 7.80-ga Henrik Kutberg.

Meeste kõrgushüppes ületas jaapanlane Naoto Tobe kolmandal katsel 2.26, mis sai uueks Tartu Ülikooli spordihoones hüpatud rekordiks. Eelmine rekord 2.19 kuulus Karl Lumi nimele.