Samas oleks piisanud ka sellest tulemusest esikohaks, sest Kanteri järel paremuselt teine mees, austerlane Gerhard Mayer sai parimal katsel kirja 61.30.

Kanteri tänane seeria oli - 62.48 ; 62.03 ; 62.66 ; 62.55 ; x ; 65.22.

Kolmanda koha sai võistluses tulemusega 61.14 Märt Israel, neljas oli Aleksander Tammert 60.91-ga.

Meeste kõrgushüppe võitis 2.20-ga Venemaa sportlane Daniil Tsõplakov, Karl Lumi ületas 2.17.

Naiste teivashüppe võitis 3.94-ga Reena Koll. Eesti rekordinaine Lembi Vaher ei saanud üle algkõrgusest, mis oli võrdne võidutulemusega 3.94.

Meeste kolmikhüppe võitis tulemusega 16.36 Venemaa esindaja Juri Kovaljov. Teine oli 15.86-ga Lauri Leis, Igor Sjunin ei suutnud kuue katsega tulemust kirja saada.

Naiste kaugushüppe võitis kõrgetasemelise 6.76-ga Anna Nazarova Venemaalt. Vaid 17-aastane Terje Meister sai 5.97-ga parima eestlannana 5. koha.

Meeste 1500 meetri jooksu parim oli ajaga 3.43,4 lätlane Dmitrijs Jurkevics. Nikolai Vedehin oli 3.45,35-ga kolmas.

Meeste kuulitõukes võidutses raudmuna 19 meetri ja 73 sentimeetri kaugusele saatnud taanlane Kim Christensen. Teine oli 19.55-ga ukrainlane Andrei Borodkin. Meie esinumber sellel ala Raigo Toompuu oli küll stardinimekirjas, kuid võistlusel ta ei osalenud.

Naiste kõrgushüppes ületas parimana 1.90 Anna Iljuštšenko.

Naiste 200 meetri jooksu võitis jamaikalanna Patricia Hall 23,62 sekundiga. Maris Mägi oli 24,39-ga kolmas ja Ebe Reier 24,55-ga neljas.

Meeste 400 meetri tõkkejooksus võttis 50,24 sekundiga kindla esikoha Rasmus Mägi. Olümpianormist 49,80 ei jäänud puudu just väga palju. Teine oli Aarne Nirk täpselt 52 sekundiga.