Mõned aastad tagasi eestlasest elukaaslase juurde Soome elama ja treenima asunud Haasil piisas võiduks kõrgusest 1.87, mis ületus teisel katsel. Järgmisena latile asetatud 1.91 seekord ei alistunud.

20-aastane Haas tegi võistluse peale kokku suisa 14 hüpet, millest pooled õnnestusid. Eestlanna polnud kaugel ka medalita jäämisest, sest kõrgus 1.83 alistus alles kolmandal katsel.

Kristiinan Urheilijate (Kristiina sportlaste) spordiklubi esindava Haasi järel sai teise koha Laura Rautanen 1.85-ga, kolmas oli sama tulemusega Linda Sandblom.

Haas tohib võistelda Soome meistrivõistluste medalite eest tänu sellele, et esindab kohalikku spordiklubi.

Eile purustas 37 aastat püsinud Soome 400 meetri siserekordi Ella Räsänen, kes võitis meistritiitli 52,99-ga.

19-aastane Räsänen tegi hea jooksu ka täna, kui parandas 15 aasta vanust Soome juunioride 200 meetri siserekordit, tulles 23,84-ga hõbedale. Võidu võttis Hanna-Maari Latvala 23,32-ga.

Meeste kaugushüppe võitis 23-aastane Eero Haapala viimasel katsel hüpatud 8.03-ga, teise koha sai alles hooaja avavõistluse teinud 2005. aasta MM-pronks Tommi Evilä 7.66-ga.

Naiste tõkkesprindi eeljooksus püstitas uue Soome rekordi Nooralotta Neziri, kes läbis 60 meetri pikkuse distantsi 8,07-ga. Finaaljooksus tegi 20-aastane neiu aga valelähte ja diskvalifitseeriti koos eeljooksudes kolmandat aega näidanud Matilda Bogdanoffiga (aeg eeljooksus 8,25). Nii tuli kindlalt Soome meistriks hoopis Elisa Leinonen, kes jooksis finaalis välja aja 8,22.