N90 klassis võitis Nora Kutti kõik viis kavas olnud heiteala, lisaks veel heidete viievõistluse. Meie parimaks võib siiski nimetada 51-aastast Eha Rünnet, kes võitis tihedas konkurentsis kuulitõuke 13.54-ga ja püstitas naiste 50 klassi kettaheites uue maailmarekordi tulemusega 45.68.

Kaks kuldmedalit võitis Ants Palmar M70 klassis 5 km ja 20 km käimises. Jürgen Lamp võitis kolmikhüppe M70 klassis maailmarekordilähedase 10.60-ga ja sai lisaks hõbemedali kaugushüppes tulemusega 4.63. Anton Laus oli parim M80 klassi kuulitõukes tulemusega 11.06, kettaheites sai ta hõbemedali tulemusega 28.58 ja pronksi heidete mitmevõistluses ning raskusheites. Kuldmedalisaajate hulka mahtus ka Viljandimaa mees Arvo Nurm, kes võitis heidete mitmevõistluse, sai hõbemedali M65 kuulitõukes tulemusega 13.39 ja pronksmedali rakusheites.

Kolm hõbemedalit võitis Hilja Bakhoff N85 vanuseklassis, vastavalt kettaheites tulemusega 15.24, raskusheites tulemusega 8.07 ja heidete mitmevõistluses, lisaks pronksmedal vasaraheites tulemusega 13.10. Ühe hõbemedaliga piirdus seekord Leili Kaas N75 klassi kuulitõukes tulemusega 8.07. Naiste 40 klassis võitsid eestlased kaks hõbemedalit - 4x100 m koosseisus Tiia Eeskivi, Mari Piir, Erge Viiklaid, Silja Mikk ja 4x400m jooksus, kus Viiklaidu asendas Kersti Lepik.

Pronksmedaleid võitsid veel Helvi Erikson, Lea Vahter, Lilian Sepp, Lembit Talpsepp ja Verner Friberg.

Riikide medaliarvestuses oli Eesti võidetud 32 medaliga kõrgel 11. kohal, edestades selles arvestuses paljusid suuri riike.