Tubli võistluse tegi ka Sander Moldau, kes noormeeste kaugushüppes sai kvalifikatsioonist edasi finaalvõistlusele tulemusega 6.53. Noormeeste 110m tõkkejooksus tegi Karsten Mändar uue isikliku rekordi 14,86, aga kahjuks finaali ei pääsenud. Hanna-Mai Vaikla jooksis neidude 100m tõkkejooksus uue isikliku rekordi 14,78, kuid ei pääsenud edasi eeljooksust. Annika Teska tulemus neidude kõrgushüppes oli 1.66, millega lõppvõistlusele ei pääsenud.

Väga hea päev oli ka tennises. Mattias Siimar võitis hommikul Israeli tennisisti Yankel Zemeli 6-0, 6-4 ning kolmandas ringis poolaka Kacper Zuki 6-3, 6-1. Homne veerandfinaali vastane on kreeklane S.Tsitsipas.

Jalgratturitel oli täna kavas nii neidude kui noormeeste 9,7km eraldistart. Neidudest parima 18. koha sai Mari-Liis Mõttus, Kelly Kalm oli 32. ja Ebe Siimson 69. Võistluse võitis Itaalia rattur Liisa Morzenti. Noormeeste sõidu võitis norrakas Erlend Blikra, Kristo Enn Vaga 33.koht, Carl Patrick Lauk 34.koht ja Carl Tõnismann 70.koht.

Esimene võistluspäev oli ka ujumises. Eesti koondise parima tulemuse sai Hannabel Aria, kes pääses 100 m selili distantsil poolfinaali, mille lõpetas 9.kohaga, parandades oma isiklkku rekordit 2,5 sekundi võrra (1.05,74). Kertu-Ly Alnek sai neidude 100 m vabalt ujumises 13. koha uue isikliku rekordiga. Cevin Anders Siim ujus 100m liblikas uue Eesti noorte rekordi 57,78 ja saavutas 14.koha.