Eesti odaäss pani karantiini sisustamiseks püsti kanala

 (47)
London 2017, Tanel Laanmäe võistlus
Tanel Laanmäe 2017. aasta Londoni MM-il.Foto: Ilmar Saabas

Koroonakriisi ajal tuleb ju midagi teha. Eesti odaviskaja Tanel Laanmäe otsustas kodus olemise ajal püsti panna väikese kanala.

„Mida teha nö karantiinis, kui kodust kuhugi minna ei tohi? Näiteks võib ise ehitada ühe ilusa kanamaja ja võtta 10 kana,“ kirjutas Laanmäe sotsiaalmeedias ning lisas, et kukk sai nimeks Javelin (odavise).

30-aastase Laanmäe isiklikuks rekordiks on 2016. aastal visatud 85.04. Karjääri tipphetkeks on praeguse seisuga 2015. aasta universiaadil võidetud kuldmedal tulemusega 81.71. Tiitlivõistlustelt on tal ette näidata 2015. aasta Pekingi MM-i 13. koht.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!