Eesti meistrivõistluste tulemused

 (40)
Raigo Toompuu
Eesti Päevaleht

Täna ja homme peetakse Kadrioru staadionil Eesti kergejõustiku meistrivõistlused.

Naiste 1500m jooks:
1 Liina Tšernov, Tartu Ü. ASK 4.31,32
2 Katrin Kekkonen, SK Pirita 4.52,98
3 Revetta Reiljan, KJK Atleetika 4.54,70
4 Svetlana Bobylkova, KJK Kalev-Sillamäe 4.57,05
5 Irina Surazakova, KJK Kalev-Sillamäe 4.57,38
6 Helena Laumets, KJK Viimane Ring 5.09,02
7 Cathy Post, SK Maret-Sport 5.11,01
8 Elvira Petrova, SK Dynamis 5.14,52
9 Kadi Pilme, Rapla JK 5.20,30

Naiste 3000m takistusjooks:
1 Jekaterina Patjuk, Tartu Ü. ASK 10.31,60
2 Kristina Dolmatova, Tallinna SS Kalev 11.20,96
3 Janika Ardel, SK Beavers 11.38,57
4 Anneliis Vahtramäe, VAK Staier 11.48,20
5 Anastasia Taar, KJK Kalev-Sillamäe 11.51,84
6 Kerli Mooses, Tartu SS Kalev 12.09,11

Meeste 3000m takistusjooks:
1 Martin Mooses, KJS Sakala 9.04,55
2 Vjacheslav Košelev, KJK Kalev-Sillamäe 9.07,01
3 Aleksei Saveljev, Stamina SK 9.13,29
4 Kaupo Tiislär, SK Sportkeskus.ee 9.13,93
5 Ilvard Eeriksoo, Kuusalu SK 9.23,40
6 Margus Koor, KJK Lõunalõvi 9.37,18
7 Kaupo Sasmin, KJK TIPP 9.41,64
8 Priit Aus, KJK TIPP 9.52,32
9 Heinrich Sillang, SK Mitš 10.56,32

Naiste odavise:
1 Jana Trakmann, Nõmme KJK 51.88
2 Ragne Rae, SK Haapsalu 46.14
3 Grit Šadeiko, Tartu Ü. ASK 45.95
4 Leana Vahter, KJK Saare 44.94
5 Anna Tamm, Nõmme KJK 42.26
6 Kairit Olenko, Läänemaa KJK 41.06
7 Britta Jäärats, Tartu Ü. ASK 39.28
8 Kelly-Ann Laine, SK Maret-Sport 38.57
9 Evelin Aasamäe, SK Fortis 35.87
DNE 37 Marili Toots, SK Leksi 44 DNE

Meeste kolmikhüpe:
1 Jaanus Uudmäe, Nõmme KJK 16.60
2 Lauri Leis, KJK Lõunalõvi 16.38
3 Jaanus Suvi, KJK Järvala 15.43
4 Igor Sjunin, SK Tsefei 15.14
5 Sergei Novikov, KJK Visa 15.06
6 Mihkel Saks, SK Contra 14.53
7 Rain Kask, SK Altius 14.25
8 Daniil Sigeev, SK Tsefei 14.23
9 Rivar Tipp, SK Altius 13.75

Meeste teivashüpe:
1 Eigo Siimu, KJS Sakala 5.00
2 Aigar Kukk, Tartu SS Kalev 4.90
3 Hendrik Themas, SK Elite Sport 4.80
4 Gert Rahnel, SK Kivilind 4.70
5 Kermo Rudissaar, SK Contra 4.60
6 Mikk-Mihkel Arro, KJK Vike 4.40

7 Henry Hoolma, SK Altius 4.40
8 Martin Sisas, Rapla JK 4.20
9 Ramo Kask, SK Leksi 4.20
Tarmo Riitmuru, KJS Sakala NH

Naiste kuulitõuge:
1 Anu Teesaar, Nõmme KJK 15.79
2 Eha Rünne, Tallinna SS Kalev 14.55
3 Linda Treiel, KJK Saare 14.04
4 Kaie Kand, KJK Saare X 13.20
5 Raine Kuningas, Pärnu Kalevi KJK 13.10
6 Britta Jäärats, Tartu Ü. ASK 12.98
7 Moonika Kallas, KJK Kose 2000 12.54
8 Kairit Olenko, Läänemaa KJK 12.40
9 Lea Vahter, KJK TIPP 12.06
10 Kelly-Ann Laine, SK Maret-Sport 11.83
11 Häli-Herta Haavapuu, Emmaste SK 11.40
12 Ragne Rae, SK Haapsalu 11.13

Meeste 110m tj:
1 Rene Oruman Tartu Ü. ASK 14,01
2 Tarmo Jallai Tartu Ü. ASK 14,16
3 Rauno Kirschbaum SK Altius 14,51
4 Indrek Turi Audentese SK 14,56
5 Raigo Saar KJK Saare 14,83
6 Riho Õll Nõmme KJK 15,02
7 Jass Murutalu KJK Kose 2000 15,24
Kristjan Rahnu SK Rahnu Team DNE

Naiste 100m tj:
1 Kadri Viigipuu Tartu Ü. ASK 13,77
2 Jaanika Meriküll Tartu Ü. ASK 13,81
2 Mirjam Liimask Tartu Ü. ASK 13,81
4 Kristi Kiirats Nõmme KJK 13,88
5 Ebe Reier MTÜ Tallinnmeeting 14,04
6 Kaie Kand KJK Saare 14,33
7 Ingrid Jukk Tartu Ü. ASK 14,64
Kärt Kuningas SK Elite Sport DNF

Meeste 1500m:
1 Tiidrek Nurme Tartu Ü. ASK 3.50,05
2 Nikolai Vedehin Tartu Ü. ASK 3.51,34
3 Ragnar Lipp EMÜ SK 3.52,23
4 Madis Vestel KJK Kose 2000 3.55,15
5 Roman Fosti Stamina SK 3.57,60
6 Alexei Markov SK Mitš 4.00,42
7 Allar Lamp Tartu SS Kalev 4.01,54
8 Vahur Vainu Rapla JK 4.02,01

9 Andreas Soome Audentese SK 4.07,10
10 Timo Kilp KJK Kose 2000 4.11,23
11 Elar Vulla KJK Vike 4.12,91
Marcus Pruuli KJK TIPP DNF
Henri Kaljumäe Tartu SS Kalev DNF
Allan Männi SK Sportkeskus.ee DNE

Naiste 400m jooks:
1 Maris Mägi Tartu Ü. ASK 55,03
2 Maria Leosk Tallinna SS Kalev 56,37
3 Dane Must Tallinna SS Kalev 57,22
4 Diana Teder Tartu Ü. ASK 58,62
5 Krisly Viidikas KJK Järvala 59,56
6 Kerstin Nurmik Nõmme KJK 59,67
7 Liis Massa Pärnu Kalevi KJK 59,78
8 Kristi Krull Audentese SK 59,87
9 Jelena Borovkova KJK Kalev-Sillamäe 1.00,57
10 Revetta Reiljan KJK Atleetika 1.00,58
11 Emilija Manninen Kurtide SL 1.00,65

Meeste kuulitõuge:
1 Raigo Toompuu Tallinna SS Kalev 18.86
2 Andrus Niit Emmaste SK 17.97
3 Roland Mändla Audentese SK 16.36
4 Raido Kalbach SK Altius 15.86
5 Markko Ratas KJS Sakala 15.71
6 Andres Raja KJK Lõunalõvi 14.96
7 Allar Jorro KJK Lõunalõvi 13.37
8 Timo Uibopuu KJK Kose 2000 13.00

Meeste odavise:
1 Mihkel Kukk KJK Harta 79.08
2 Marko Jänes KJS Sakala 76.27
3 Ahti Peder KJS Sakala 73.89
4 Risto Mätas Tallinna SS Kalev 72.20
5 Heiko Väät Audentese SK 71.93
6 Kristo Galeta Tallinna SS Kalev 69.34
7 Sander Suurhans KJK Saare 68.96
8 Erki Leppik KJS Sakala 68.83
9 Priit Dolenko KJK Lõunalõvi 67.79
10 Andrus Värnik KJK Lõunalõvi 66.77
11 Timo Moorast SK Leksi 44 64.00
12 Ramo Kask SK Leksi 44 52.60

Meeste 400m:
1 Taavi Liiv KJK Lõunalõvi 48,88
2 Kristjan Kangur SK Viraaž 49,42

3 Mart Soesson Tallinna SS Kalev 50,53
4 Mikk Talpsepp Nõmme KJK 51,18
5 Andres Liiviste Kurtide SL 51,46
6 Dmitri Hartševnikov KJK Kalev-Sillamäe 51,54
7 Roman Kohtov Tartu Ü. ASK 52,27
8 Rauno Laumets Tartu SS Kalev 52,34
9 Kaupo Pilder SS Marathon 52,66
10 Artur Andronik SK Dynamis 52,87
11 Oliver Tsarski Tallinna SS Kalev 52,91

Naiste 100m jooks:
1 Balta Ksenija Tallinna SS Kalev 11,60
2 Reier Ebe MTÜ Tallinnmeeting 12,12
3 Käärt Katrin Stamina SK 12,30
4 Öpik Anu Kurtide SL 12,64
5 Lill Merli VAK Staier 12,74
6 Semjonova Anastassia KJK Visa 12,80
7 Sakkarias Annika SK Elite Sport 12,97
8 Pedajas Kaisa-Piia Nõmme KJK 13,01

Meeste 100m jooks:
1 Niit Marek KJK Saare 10,46
2 Pulst Richard Audentese SK 10,97
3 Meerits Teet KJS Sakala 11,06
4 Krumm Elmo SK Active TC 11,07
5 Kirschbaum Rauno SK Altius 11,11
6 Joorits Mikk KJK Vike 11,19
7 Hunt Hendrik SK Altius 11,22
Michelson Ahti Nõmme KJK DQ

Naiste kolmikhüpe:
1 Baranova Veera EMÜ SK 13.08
2 Mägi Tiina Tartu SS Kalev 12.74
3 Makarova Anna Tartu Ü. ASK 12.70
4 Pintsaar Liane Tartu SS Kalev 12.25
5 Nilova Julia Tartu Ü. ASK 12.18
6 Uudmäe Merilyn Nõmme KJK 11.83
7 Svaigsne Marian SK Maret- Sport 11.49
8 Kljatšenko Jevgenija SK Tsefei 11.00

Naiste kõrgushüpe:
1 Iljuštšenko Anna Tartu Ü. ASK 1.85
2 Leks Viktoria Audentese SK 1.85
3 Udras Grete SK Maret-Sport 1.76
4 Lääts Kristel Nõmme KJK 1.76
5 Jukk Ingrid Tartu Ü. ASK 1.73
6 Kostrykina Xenia SK Tsefei 1.70
7 Noormägi Nele Nõmme KJK 1.70

8 Haas Eleriin SK Altius 1.65
8 Treiel Linda KJK Saare 1.65
10 Fedina Anastassia SK Tsefei 1.65
11 Vunk Helerin Tartu Ü. ASK 1.65
12 1 Palumaa Teele SK Fortis 1.60
12 Svaigsne Marian SK Maret-Sport 1.60