Eesti meistrivõistluste kolmikvõit kuubalastele?

 (13)
Leonel Suarez
AFP/Scanpix

12.-13. veebruaril peetakse Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti talvised mitmevõistluse meistrivõistlused, millega üritatakse ühtlasi täita Reval Cup´i ärajäämisega tekkinud tühimikku.

Meistrivõistluste toimumist reklaamitakse ka võimalikele väliskülalistele, kes saaks heas konkurentsis end proovile panna ning püüda korralikku punktisummat. "Kuubalased saatsid just kinnituse, et tulevad Tallinnasse seitsmevõistlust tegema parimas rivistuses," sõnas Delfi Spordile Eesti kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi.

Seega tulevad talvistel Eesti meistrivõistlustel Mikk Pahapilli, Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro jt. meie mitmevõistlejate kõrval starti mullusel hooajal kümnevõistluses maailma TOP 12 hulka kuulunud kuubalased Leonel Suarez (8654 punkti), kes on võitnud MM-hõbeda ja olümpiapronksi, ning Yordani Garcia (8496) ja Yunior Diaz (8357).

"Kutse saatsime näiteks ka Roman Šebrle´le, aga tema vastas esialgu eitavalt. Samas kui ta kuuleb, et Tallinnas tuleb kokku kõva koosseis, siis ehk mõtleb veel ümber," avaldas lootust kergejõustikuliidu peasekretär Sirje Lippe.