DELFI VIDEO: Ksenija Balta: olen uue kümnendiku sisse jooksmist kaua oodanud

 (1)

Ksenija Balta, kes jooksis eile Gustav Sule mälestusvõistlustel Tartus 100 meetri uueks Eesti rekordiks 11,35, ütles intervjuus Delfile, et sai Euroopa võistkondlike meistrivõistluste eel hea emotsionaalse laengu.

"Olen uue kümnendiku sisse jooksmist kaua aega oodanud. Täna oli juba enne tunne, et ma võin sellega hakkama saada," ütles Balta intervjuus Delfi TV-le. "Kui üldse millegi üle nuriseda, siis stardi osa võiks olla natuke teravam, aga jooksu keskpaik oli ikka ülihea."

Balta osales ka 200 meetri jooksus, kus oma Eesti rekordist 23,05 jäi tal küll puudu, ent 23,29 tähistas tema hooaja tippmarki.

"Start oli päris hea, aga natuke jäi lõpupoole jõust puudu. Tuul ka vaibus. Oleks võinud olla midagi, mis rohkem aitaks. Üldiselt andis see mulle veel parema enesetunde Euroopa võistkondlikke meistrivõistlusi silmas pidades," kommenteeris Balta.

Võistkondlik EM toimub Kadrioru staadionil 21. ja 22. juunil. Laupäeval ja pühapäeval teeb Delfi TV otseülekande Euroopa võistkondlikelt karikavõistlustelt Tallinnas! Kommenteerivad Erik Lillo ja Aivo Normak.

Vaata pikemat intervjuud Baltaga videost!