Aeg andis jooksus teise koha venelanna Valeria Hramova järel (57,38 sekundit). Ka sama jooksu kolmas ja neljas naine kvalifitseerusid aegadega finaali, esinelik mahtus 0,45 sekundi sisse.

Parimate aegadega pääsesid eeljooksudest finaali poolatarid. Joanna Linkiewiczi aeg 56,80 ja Emilia Ankiewiczi tulemus 57,06 sekundit. Mägi oli paremustabeli kuues.

Karmen Veerme (Tartu Ülikool) sai ajaks 1.01,59 ja tema lõppkohaks 18. Kuna osales vaid 22 jooksjat, siis otsustati poolfinaalring ära jätta.

Tõketeta 400 meetri jooksus kvalifitseerusid eeljooksudest edasi nii Helin Meier (TTÜ) kui Annika Sakkarias (Tallinna Ülikool). Meier jooksis hooaja parima 56,96 sekundit, Sakkarias koguni isikliku rekordi 58,36. Nemad on 24 poolfinalisti hulgas. Rajal käis 29 naist. Kiireimat aega 53,09 näitas hiinlanna Yang Huizhen.

Meeste kolmikhüppes jäi Igor Sjunin (Eesti Maaülikool) esimesena lõppvõistluse ukse taha. Talle jäi kirja avavooru 15.46, kaks järgmist katset astus ta üle. Edasi viis veel tulemus 15.55. Parima hüppe tegi kvalifikatsioonis venelane Dmitri Sorokin, nõrga taganttuulega 16.74.