Maailmarekordimehe Bolti järel sai teise koha esimese distantsipoole juhtinud Asafa Powell 9,83-ga. Jamaicale nelikvõiduga lõppenud jooksu ajal puhus vastutuul 1,3 meetrit/sekundis.

Kahe ülejäänud Pekingi kuldsesse teatenelikusse kuulunud jamaikalase Nesta Carteri ja Michael Frateri ajad olid vastavalt 10,07 ja 10,08.

Kuldliiga ühe miljoni USD suuruse peaauhinna võitis 800 meetri jooksja Pamela Jelimo, kes oli Brüsselis kiireim 1.55,16-ga. Lisaks temale veel ainsana enne tänast peaauhinna konkurentsis olnud kõrgushüppaja Blanka Vlasic piirdus Brüsselis teise kohaga Ariane Friedrichi järel. Mõlemad kõrgushüppajad ületasid 2.00.

Meeste odaviskes jäi olümpiavõitja Andreas Thorkildsen kolmandaks 82.39-ga. Soomlane Tero Pitkämäki viskas 85.82, lätlane Ainars Kovals 84.76.

Naiste teivashüppes ei õnnestunud Jelena Isinbajeval uut maailmarekordit püstitada, kuid kindla esikoha andis tulemus 4.72.