Mõlemast võistluspäevast näitavad otsepilti Delfi TV ja TV6. 17. augustil on ülekande algus kell 13.45 ja 18. augustil kell 15.50.

Meeste odaviskes võttis Magnus Kirt oodatult võidu. Kuna ta võistleb juba homme Birminghami Teemantliiga etapil, siis piirdus Kirt täna kolme viskega: 83.76, 84.12, 87.57. Hõbe kuulus 75.28ga Tanel Laanmäele, pronksi sai kaela Erki Leppik (70.93).

Kuulitõukes võidutses Kristo Galeta, kes püstitas 19.96ga Eesti meistrivõistluste rekordi. Järgnesid Jander Heil (18.88) ja Kert Piirimäe (18.35).

Meeste 100 meetri sprindis sai esikoha üllatusvõitja - 400 meetri tõkkejooksja ja mitmevõistlejana tuntud Karl Erik Nazarov. Ajaks 10,69 (vastutuul 1,8 m/s). Teine oli Henri Sai (10,81), kolmas Ken-Mark Minkovski (10,89), esimesena jäi medalist ilma Hans-Christian Hausenberg (10,93). Naiste sprinti valitses vaid kaugushüppes osaleva Ksenija Balta puudumisel Õilme Võro (11,86).

3000 meetri takistusjooksus oli Kaur Kivistiku võiduajaks 9.35,31, Johanna Ardel oli naiste hulgas parim ajaga 11.15,73. Kivistik oli aga juba 1,5 tundi hiljem uuesti stardis ja tegi kuldse duubli, võites ka 1500 m jooksu (4.00,39)! Teiseks tuli Olavi Allase (4.01,53) ja kolmandaks maratoonar Tiidrek Nurme (4.01,62).

Naiste 1500 m jooksus püsib võitmatu Liina Tšernov (4.18,72), hõbeda sai Kelly Nevolihhin (4.24,13) ja pronksi Jekaterina Patjuk (4.34,28).

Naiste kõrgushüppes ületasid neli naist võrdselt 1.76, meistriks tuli Grete Udras. Kolmikhüppes pidasid vahva võistluse maha Tähti Alver ja Merilyn Uudmäe. Alver hüppas 13.37, Uudmäe 13.33.

110 meetri tõkkedistantsil oli väledaim Johannes Treiel (14,28), järgnesid Hausenberg (14,57) ja Keiso Pedriks (14,66). Naiste 100 m tõkkejooksu võitis Diana Suumann ajaga 13,67. Kreete Verlin sai samuti aja 13,67, kuid fotofiniš tuvastas, et ta oli ikkagi viis tuhandik sekundit aeglasem.

Meeste kolmikhüppe võitis Jaak Joonas Uudmäe isikliku rekordi 15.95ga. Teivashüppes ei saanud loodetud duellist Robin Noole ja Eerik Haameri vahel asja, kuna viimane sai algkõrgusel 4.80 nulli. Nool ületas 5.25, kuid 5.46-st jagu ei saanud.

Rasmus Mägi otsustas Eesti meistrivõistlustel mitte startida, tema puudumisel tuli 400 m jooksus võitjaks Rivar Tipp (47,65). Naistest oli staadioniringi jooksus parim Helin Meier (55,02).

Ka naiste odaviskes oli puudu esinumber, Liina Laasma. Oma esimese täiskasvanute meistritiitli teenis 51.11-ga 17aastane Gedly Tugi. Kuulitõukes piisas Kätlin Piirimäele järjekordseks tiitliks 14.87st.

Esmakordselt saab Eesti meistrivõistlustest läbi Sportity mobiiliäpi (töötab nutitelefonis ja tahvelarvutis) näha live-tulemusi. Selleks tuleb alla laadida Sportity äpp, parool on EMV2019.

Päevapilet maksab 10 eurot, sooduspilet 5 eurot (õpilased, üliõpilased, pensionärid). Pileteid saab osta kohapealt sularahas. Kuni 7-aastased lapsed (k.a.), puudega inimesed ja nende saatjad pääsevad võistlusele tasuta.

Samaaegselt kergejõustiku Eesti meistrivõistlustega selgitatakse Kadrioru staadionil ka Eesti meistrid kiikingus. Võistlus algab 18. augustil kell 13.00 ja põnevaimad hetked toimuvad kella 15-16 paiku. Täpsem info kiikingu Eesti meistrivõistluste kohta: www.kiiking.ee.