Teisena lõpetas võistluse Vjatšeslav Košelev Eestist, kes kaotas võitjale 27 sekundiga (1:16:51) ning kolmandaks tuli Aleksei Markov samuti Eestist, kes jäi esimesest maha juba ligi kolme minutiga (1:19:19).

Võistluse alguses haaras liidriohjad enda kätte Košelev, kes püsis ees suurema osa distantsist. Talle kuulusid ka kahe vahefiniši võidud. 23 km võistlusdistantsi viimasel kolmandikul möödus eelmise aasta võitjast aga Vinogradov, kes ennast enam üllatada ei lubanud.

Parima naisena lõpetas Külli Pirksaar-Kaljus ajaga 1:34:25, kes üldarvestuses saavutas 69. koha.

Kokku registreerus tänavu Tartu Jooksumaratonile 3022 spordisõpra, kes läbisid 23 km ja 10 km distantsid vastavalt soovile kas joostes või kepikõndides.